2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

توام مث من بد بین شدی گوشی شوهرمم رمز داره نمیده نگاه کنم

چی بگم خب وقنی نده ادم میترسه 😑ترس که ن من برام مهم نیست من میگم برامن کم نزار ت زندگییی برو هر غلطی میکنی بکننن

2728
اره اگ نمیتونی جدا شی کاش ب روش نمیاوردیی بدتر میشن

اخه خواهر همش داشت چت میکرد سر سفره هم ول نمی‌کرد اون گوشیو 

منم هیچوقت چک نمی‌کردم از اوایل زندگی،دستشویی هم می‌رفت با خودش می برد

چی بگم خب وقنی نده ادم میترسه 😑ترس که ن من برام مهم نیست من میگم برامن کم نزار ت زندگییی برو هر غلط ...

خوب می‌کنی عزیزم من اگه مو رو از ماست نمی کشیدم انقدر وقیح نمیشد حداقل یه ترسی داشت که من بفهمم

خب گفتم نمیده ک 😑 مهم نیستا البته من میگم برا من کم نزاره بره هرکاری میکنع بکنههه

مال منم انگار رابطه آزاد داره تبخال گرفتم فردا میرم آزمایش کلی بدم ایشالا ک سالم باشم بعد میام تکلیف این هرزه رو روشن میکنم 

آدم های حسود همیشه خودشون سم میخورن و منتظرن ک بقیه بمیرن 😎😂😝
خوب می‌کنی عزیزم من اگه مو رو از ماست نمی کشیدم انقدر وقیح نمیشد حداقل یه ترسی داشت که من بفهمم

اره این الان انقدر ترسیددد گفتم گوشیتو بده بقلم کرد گفتم بامن بی احترامی میکنی پول نمیدی ادم بدتر شک میکنه نکنه ب یکی دیگ خرج میکنع گفت نبقرانننن افناد ب پام یکم خودشو جمع کرددد البته میدونستما قبلا ولی ب روش نمیاوردم الان دیگ پرو شده جدیدا گفتم بزار گوشزد کنمم

وات بابا شما دیگه کی هستین یه کاری بکن نذار انقد راحت هر کار می خواد بکنه

اخه کاری ام نمیکنععع وگرنه میشینم نیگاش میکنممم فقط گاهی اوقات چت وگرنه همیشع سر کوچس ت مغازه میشینه با لباسای کهنه ماشینم پایینه همیشع 

اگه نمیتونی جدا بشی پس بروی خودت نیار برو جلو اینه بگو ب جهنم ب درک. ولی خودت زندگی کن خوشبگذرون. ب ...

اخه ادمو محدود میکنهه ازون حرصمم میگیره میخام منم گوه اینو درارمممم 

وگرنه خیانتم نمیکنع بگم ارهه جنسی یا عاطفی در ارتباطهه

2706