2726

بعدش دیدم تلگرامه تلگرامشو همیشع مخفی میکنع ع من سابقه خرابکاری و چتم دارههه بعدش گفتم بده گوشیتو گف نمبدممم خندید گذاشت جیبشش نداد گفتم بگو رودستی مامانمو کفن کنم هیچی نیست گف ب جون مامانم رودستی کفن کنم هیشکیو ندارم ت تلگرامم بعدش گفتم بده نداد اصنننن بعدش بقلم کرددد بوسم کرد گفتم نمیخاد برو دیگ ع چشممم افتادیی نشون ندادی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

رودستی نفهمیدم چی بود

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)

شوهر منم از نینی سایت خوشش نمیاد بعضی وقتا میاد بالا سرم صفحه رو پاک میکنم اونم میفهمم یکم ذهنش درگیر میشه که من داشتم چیکار میکردم بعد مثلا میگه گوشیتو میدی آهنگ بذارم؟ میدم ولی میدونم میره تلگرام و اینا ببینه خبری هست یا نه😑 خیلی بده نمیدونم چیکار کنم