2726
عنوان

یعنی نمیتونم بچه دار شم؟

420 بازدید | 24 پست

سلام یه چندروزی بود خیلی درد داشتم رفتم دکتر و تو سونوگرافی معلوم شد فیبروم دارم از طرفی کیست هم دارم. 

تو اینترنت خوندم فیبروم میتونه باعث نازایی بشه، کسی بوده که فیبرومش خوب شده باشه یا بچه دار بشه؟ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

کیست اگه کوچیک باشه با دارو درمان میشه اگه بزرگ باشه جراحی میکنن درش میارن.

فیبروم هم خوش خیمه و بیشترین مشکلی که ایجاد میکنه خونریزیای شدید و زیاده.باید پیگیریش کنی ممکنه لازم باشه درش بیارن.درمان و کنترل بشه که خب دیگه مشکلی نیست و میتونین بچه دار بشین

فیبروم کوچیک باشه تاثیری تو بارداری نداره اما کم کم بزرگ میشه بستگی ب جای فیبروم هم داره من فیبروم داشتم عمل کردم الان باردارم مامانم سر خواهر کوچیکم فیبروم داشت و باردار شد برو پیش دکتر خوبی با نظر دکتر عمل کن من ۴ تا فیبروم بزرگ داشتم اولش ۱ سانت بودن بعدا بزرگ شدن بنظرم هرچه سریعتر کیستتو درمان کن و اقدام کن 

کیست اگه کوچیک باشه با دارو درمان میشه اگه بزرگ باشه جراحی میکنن درش میارن. فیبروم هم خوش خیمه و بی ...

اندازه اش ۶ سانته، دکتر بهم کلی ویتامینه داده و چندتا قرص که دچار کم خونی نشم 

بله . دوستم سر بچه ی اولش فیبروم داشت. الان دومیش ۵ سالشه

تلاشتو بکن. اگر نشد، مصلحتی توش هست....🌷🌷🌷🌷بخند و شاد باش و بدون هرکسی سر راهت قرار میگیره، کمک میکنه به رشد کردنت. یا حالتو خوب میکنه و ویژگی مثبتشو یاد میگیری...یا حالتو میگیره و یادمیگیری اون طوری نباشی...🌷🌷🌷🌷
فیبروم کوچیک باشه تاثیری تو بارداری نداره اما کم کم بزرگ میشه بستگی ب جای فیبروم هم داره من فیبروم د ...

دکتری که امروز رفتم گفت قرصی که کیست رو خوب میکنه باعش میشه فیبروم بزرگتر شه، فعلا قرص دادن قرار شد دوماهه دیگه برم سونو دوباره ولی یکم ترسیدم 

هر دوره عادت ماهیانه خونریزی شدید داری؟

شدید هم نباشه لخته گوشتی های بزرگ دارم که دکتر گفت بخاطر همینه فکر نمیکردم انقدر مهم باشه حدود پنج شیش ماهه که لخته های گوشتی بزرگ تو پریودم دارم 

دکتری که امروز رفتم گفت قرصی که کیست رو خوب میکنه باعش میشه فیبروم بزرگتر شه، فعلا قرص دادن قرار شد ...

آره راست میگه دارو های هورمونی باعث میشه فیبروم بزرگ بشه حتی قرص Ld هم باعث بزرگ شدن فیبروم میشه 

رحمتو گرم نگهدار شیره و ارده بخور موقع ظرف شستن پیش بند ببند 

2706