2733
2734
عنوان

چند سالتونه و چند تا دندون پر کردید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1924 بازدید | 80 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
دلت خوشه ها واسه چه چيزايي دلت ميگيره گريه ميكني اخه پر كردن دندون گريه داره 

همسن های من اینطوری نبودن آخه خودم رو با بقیه مقایسه میکنم می‌شینم گریه میکنم چند شبه کارم شده گریه

2738

اخه گریه داره ب مسوالک ربطی نداره ب ژنت بستگی داره پدرشوهرم ۸۰سالشه همه دندوناش سالمه و بچه هاشم همینطور پدر منم دندوناش مصنوعیه من تاالان بالای ۸تا جزئی پر کردم و کامپوزیت

همسن های من اینطوری نبودن آخه خودم رو با بقیه مقایسه میکنم می‌شینم گریه میکنم چند شبه کارم شده گریه

كار اشتباهي ميكني دندون پر حداقل پونزده سال عمرشه بعدش تازه عصب كشي ميشه اونم حداقل ده سال بذاري رو هم ميشي يه ادمه سن دار 

گريه نداره دخمل خيلي بزرگش كردي

دندون خراب ميشه ولي درمان داره درد بي درمان نيست كه

عجب صبري خدا دارد
باز تو خوبی من ۲۲ سالمه سالمه پنج شیش تا درست کردم ... جلوم هم ونیر کامپوزیته سه چهارتاییم کشیدم جنس ...

الانم من افسرده ام دو تاش هم باید ایمپلنت بشه حالم خیلی بده نمیدونم درک میکنی یا نه 

این که دیگه گریه و افسردگی نداره. خیلیها هستن که جنس دندوناشون ضعیفه.

کلسیم بیشتر مصرف کنید تا دندوناتون قوی بشن.

و خوب رعایتم که میکنید.

بیشترین چیزی که باعث پوسیدگی دندون میشه مواد قندیه.

بعد از چیزای قندی اگر بلافاصله مسواک نمیزنید حداقل تا موقع مسواک دو باره آب توی دهنتون بچرخونید بریزید بیرون.

الملک یبغی مع الکفر ولا یبقی مع الظلم از پیامبر اکرم (ص) ترجمه: حکومت با کفر باقی می‌ماند ولی با ظلم نمیماند.
2706