2726
منم همیشه بی محلی میکنم. ولی بعدش میگم ای کاش ی چیزی گفته بودم

نه اینکه خودتو به بیزبونی بزنی وقتی داره تیکه میندازه خیلی واضح که متوجه بشه نسبت به حرفی که داره میزنه بی توجهی نشون بده همون لحظه یه نفرو طرف صحبت قرار بده تا عمق وجودش میسوزه😁

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم میخام همینجوری بشم

بهترین کار همین الآن کسی بهم تیکه نمیندازه چون می‌دونن سریع تو جمع جوابشونو میدم من اصلاً اهل بی ادبی وتیکه انداختن نیستم کسی هم بگه واقعاً ناراحت میشم

2728
خب چندنمونه ش رو بگو اینجوری که نمیشه حدس زد

ببین من  برای اولین بار جاریم پا گشام کرد. بعد فردای اون شب با فامیل شوهرم دورهمی داشتیم. جلو همه گفت این جاری هم دیشب کمکم نکرد. اصن موندم چی بگم

اگه حرفاس اذیتت میکنه که از زندگیت حذفش کن.

اما اگه نمیتونی، تو یه فرصت مناسب یه چیزی با لحن و طرز بیان خودش بگو که ناراحتش کنه، مثلا از طرز حرف زدن و ظاهرش و...

روش بیشعورطوریه ولی بعضی ادما فقط اینطوری حدشونو میفهمن

طعنه هاشو ب ذهن بسپار 

و موقعیتش شد با خنده جوابش رو بده 

من تند رو نیستم ولی وقتی ببینم دیگ یکی از حدش میگذرع با خنده حالیش میکنم و از حرف هایی ک زده بر علیهش استفاده می کنم  ک پاشو از حدش دراز تر نکنه

دلم فقط رد شدن می خواهد از این زیستن مسخره!

ببین من یک حاضر جوابم

ولی هیچ وقت جواب نمیدم حسی به طرف میدم یعنی اینقدر برام بی اهمیت هستی که حتی جوابت رو نمیدم.

کاری که با خواهرشوهرم  کردم که بلاخره دست کشید.

فقط هر دفعه بعد تیکه محل رو ترک میکردم و یا میرفتم خونه  سری بعد دیر تر میرفتم.

کسایی که تیکه پرونی میکنن  حسودن عقده ای هستن حیف مغز منو امثال تو که درگیر این آدم ها بشه

تخمک هیچ وقت برای رسیدن به اسپرم  شنا نمیکنه  پس هیچ وقت  دنبال هیچ مردی ندو