2726
عنوان

زندگی جاریم از من خیلی بهتره

2033 بازدید | 53 پست

نمی‌خوام حسودی کنم ولی موقعی ک عقد بودیم محل یه ما نمیزاشتن عروسی ماهم بخاطر اینکه با خواهر شوهرم قهر بودن به بهونه اونا نمیدن بعدشم حتی ی سر تنها نیمدن خونمون یکسال بعدش ک خونه بزرگ خریدن حالا ک زندگیشون از این رو به اون رو شده خیلی احساس صمیمیت می‌کنه و دوست داره همش پز بده خونه سه خواب دارم یا مثلا دخترام فلان کلاس میرن شوهرم دوتا شغل داره مسافرت اصلا نمیشه نریم همش کلاس 

نمیدونم ولی از توی زندگیشون خبر ندارم چطوریه ولی انگار زندگی خودم به چشمم نمیاد نه کار شوهرم حس میکنم خیلی عقب موندیم حس میکنم شوهر اون خیلی به حرف زنش هست ک انقدر احساس رضایت داره از زندگیش 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همش فیلمه میخوادحرصت بده باورنکن.اونایی ک خوشبختن جارنمیزنن

ببین دوست عزیز: نه تومیتونی تفکرات منو تغییربدی، نه من میتونم تفکرات تو رو تغییربدم.پس" به عقاید هم احترام بذاریم" درضمن ،لطفا لایک ممنوع! متشکرم🙏🌹
2728

بیخیال باش.

از داخل خبر نداری.

جاری منم همش پز عشق و عاشقی خودش و شوهرش رو میداد. بعداً کاشف به عمل اومد که خانم سالی ۲۰ تا دوست پسر و عاشق دل خسته داشته.

الآنم گورشو گم کرده میخوان طلاقش بدن.

خدا با هرکی مث دلش رفتار میکنه و اندازه ی دلش بهش میده

من اصلااااااا این وقبول ندارم.تو بدور بریای من .هیچکی اندازع من خوش قلب،بدون زره ای حسادت،جلب بازی،کینه..نبوده.ولی من همیشه سختم بوده..

فازدپ ولی پررو..کاربرقدیمی ام😑
همش فیلمه میخوادحرصت بده باورنکن.اونایی ک خوشبختن جارنمیزنن

من خیلی غصه میخورم دلم میخواد خدا به شوهرم خیلی بده موقعی ک ماشینشو فروخت مجبور شد بعدش گفت برای چی فروختید خیلی مگه به پول احتیاج داشتید وقتی خریده بود گفت چقدر وضعتون خوبه من اون موقع ها خیلی اهل پز نبودم کلا خیلی اهل زبون بازی نیستم برعکس اون

چقدر کمبود داره که میاد پز میده تعریف میکنه دقیقا میخواد روحیتو ضعیف کنه شما هم بگو خداروشکر که راضی هستی همیشه موفق باشین من بچه تهرانم دوتا جاری دارم روستایین یکبار نشده پز زندگیمو بدم که چی بشه خودشون میدونن زندگیه من ازشون سرتره مگه اینکه جاریتون حس کنه شما موفقتری که پز میده 

2706