2733
2739
عنوان

فقط جهت درد و دل

84 بازدید | 9 پست

بچها من به یکی خیلییی بدی کردم هیچجوره هم نمیتونم جبران کنم خیلی وقت پیش و اونموقع اصلا آگاه نبودم دارم زندگیشو خراب میکنم نمیخوام توجیه کنم ولی شعور کافی نداشتم چون سنم کم بود و الان فهمیدم چه بدی هایی کردم بهش حلالم کرده ولی اصلا از ذهنم نمیره اصلا عذاب وجدانش تا آخر عمر باهام هست اصلا نمیتونم خودمو ببخشم دلم میخواد توی همین دنیا و هم اون دنیا عذابشو بچشم تا راحت بشم 

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 
چیکار کردی

حالم بده نمیتونم توضیح بدم

بِسْمِ اللّٰهِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورِ النُّورِ، بِسْمِ اللّٰهِ نُورٌ عَلىٰ نُورٍ ، کاش این همه از دسترسم دور نبودی!خورشید نبودی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
تونستی به طرف بگی و اون هم  تو رو بخشید ؟

اره اون منو بخشید ولی خودم خودمو نبخشیدم 

هر روز یه کار خیر کن یه صدقات بده و براش از خدا استغفار بخواه (این یکی حدیث هم هست) تو اون دنیا اینا ...

خودش کاملا راضیه ولی من خودم با خودم نمیتونم کنار بیام اصلا دلم آروم نمیشه  

2738
اره اون منو بخشید ولی خودم خودمو نبخشیدم 

دقیقا وقتی میگن اون دنیا بهشت و جهنم چیزی نیست که بهمون یاد دادن دقیقا میشه حال تو.... وقتی میگم اونجا آتیش و هیزم و گرز و حوری و شراب نیست دقیقا همینه .... تو همین جا به خاطر روح پاکی که داری و عذاب وجدانی که به خاطر کار بدت در تو ایجاد شده عملا همینجا برات شده جهنم و دنیا رو هم بهت بدن حالتو خوب نمیکنه چون روح پاکت و نفس لوامه ات طاقت و تحمل این کار اشتباه رو نداشت و نتونستی مثل هزارن نفرکه روزانه گناه میکنن و عین خیالشون هم نیست ، نیستی ....

اولا چقدر خوشحالم برات به خاطر این روح پاکت 

دوما مطمئن باش خدا که الان داری درد میکشی کنارته و برات درسی میشه تا هم پاک تر بشی و هم تجربه ای برات میشه تا مراقب قلب و روح خودت باشی ...

فقط مراقب باش که یه وقت این حال خوب درد کشیدن برات مثل خیلی ها عادی بشه ... 

مراقب قلب و روح پاکت باش ... این ها شعار نیست ... 

روزهای خوب میان و تو در نهایت پاک خواهی شد ✨🦋🌱🤍

خودش کاملا راضیه ولی من خودم با خودم نمیتونم کنار بیام اصلا دلم آروم نمیشه  

انقدر رو خودت کار کن تا این صفت رو از بین ببری اون موقع خودتم راضی میشی 

راه درمان گناه استغفار هست خالصانه هر روز از اون گناه استغفار کن خصوصا تو نماز هات اگه بتونی نماز شب بخونی عالیه