2737
2734
عنوان

دیدن تلوزیون برای کودک

877 بازدید | 27 پست

پسرم 1 سال و 4 ماهشه

از 7 یا 8 ماهگی کارتون های جم کیدز رو میدید یعنی انگلیسی و فارسی رو قاطی میدید

اخه من تنهام اینجا شوهرمم که تا میاد خونه خسته

خیلی هم بچم غر غر میکنه 

زیادم تلوزیون میدید

الان میفهمم درک و شناخت نداره نسبت به اطرافش

یعنی چند بار باید صداش کنی تا نگات کنه

یا اشیا اطرافش رو نمیشناسه یا شایدم من اینطور حس میکنم

بازی هم باهاش میکنم اما خسته میشه و هی غر میزنه

اگه بچه ای کسی کنارش باشه خیلی ذوق میزنه و کلی بازی میکنه باهاش اما تنهام نمیشه همش جایی باشیم

خیلی نگرانشم

شوهرم میگه هیچی نیست و... نمیخاد دکتر ببری

شما بگید من جیکار کنم

چطوری از تلوزیون جداش کنم و چه بازی های جدیدی کنم

شماها با بچتون چجوری وقت میگذرونین

نگران نباش یه ذره بزرگ‌تر بشه خوب میشه

کارتون هم آموزشی بزار 

وجودت رو هر لحظه کنارم حس میکنم مامان🤍برای شادی روح مادرم اگر دوستداشتید صلوات بفرستید 🕊️🌱ٱللَّٰهُمَّ صَلِّ عَلَیٰ مُحَمَّدٍ وَآلِ مُحَمَّدٍ

من یه پسر۴ونیم یه۱ونیم ساله دارم همش تابخابن شبک پویامگ اینک گرم بشه ببرم بیرون بازی کنن روانی شدیم همش پویا

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چِقَدرِ زیبایَندِ آنانِ کِه ازِ ریشِه خوبَند!🤍🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

دختر من فقط ۴۵ دقیقه بعد از ظهر حق دیدن تی وی داره اینطوری بچتو از لحاظ ذهنی نابود میکنی 

[کائنات مالِ خارجی هاس....ما اینجا فقط گائنات داریم]       مامان آرمی  🌱💜 مامان دوتا کوچولوی خوشگل (رامش،راد)  بدون هیچگونه تعصب و گاردی از سلیقه م حمایت میکنم و به تو و سلیقه ت همیشه احترام میزارم .یک لحظه چشماتو ببند، ببین چه نور هایی در جهان هست که میتونی قبل از مرگ ببینی :)   عاشق طبیعت و موزیکم بابت همه چیز شکرگزارم و معتقدم هیچ چیزی ارزشش با آرامش برابری نمیکنه . برات آرزو میکنم : همیشه شاد باشی و از رحمت خداوندت ناامید نشی (آروم باش همه چیز درست میشه دوست نازنینم:)❤️‍🩹

من فقط میدونم زیر دو سال ممنوعه تی وی دیدن 

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡
من یه پسر۴ونیم یه۱ونیم ساله دارم همش تابخابن شبک پویامگ اینک گرم بشه ببرم بیرون بازی کنن روانی شدیم ...

شما مشکلی نداره چون دوتان، اینایی که تک هستن نباید زیاد تلویزیون ببینن 

2738

این خیلی بده.

اکثرا بچه ها به دلیل تلویزیون زیاد دیدن یا توی گوشی بودن از سنین کم دچار این علائم میشن

حتی گاها این علائم با اوتیسم اشتباه گرفته میشن

حتما مراجعه کنین به نظرم به متخصص که بتونین بهشون اموزش بدین و کمکشون کنین

سوالی درباره اوتیسم یا آسپرگر داشتین در خدمتم.                               بپرسین، تا بدونین، تا درک کنین؛ تا ما رو قضاوت نکنین:)                     لینک تاپیک پرسش و پاسخ درباره اوتیسم که می‌تونین سوالاتی که از بنده پرسیده شده و جواب‌هاشون رو اونجا ببینین: https://www.ninisite.com/discussion/topic/9677563/%d9%be%d8%b1%d8%b3%d8%b4-%d9%88-%d9%be%d8%a7%d8%b3%d8%ae-%d8%af%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%b1%d9%87-%d8%a7%d9%88%d8%aa%db%8c%d8%b3%d9%85%d8%aa%d8%a7-%d8%ac%d8%a7%db%8c%db%8c-%da%a9%d9%87-%d8%b9%d9%84%d9%85%d8%b4-%d8%b1%d9%88-%d8%af%d8%a7%d8%b4%d8%aa%d9%87-%d8%a8%d8%a7%d8%b4%d9%85-%d8%ac%d9%88%d8%a7%d8%a8-%d9%85%db%8c%d8%af%d9%85

دوسال ونیمشه تازه خودش میگه بهم برام بذار کارتون واینا شرایطم مث توعه ولی براش خمیر بازی اسلام مداد رنگی کتاب داستان بگیر من دخترم همزمان ازم کارتون وداستان میخواد براش بخونم قبلا ایطور نبود هنوز چیز زیادی از اطرافش نمیدونه سعی کن یکم ببریش پارکی هواخوری خونه مادرشوهر ویا مادری خودت

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠
شما مشکلی نداره چون دوتان، اینایی که تک هستن نباید زیاد تلویزیون ببینن 

میتونی بازی کن قصه بگونقاشی توپ بازی یاانواع بازی خونگی اتل متل روزی نیم ساعت بازی کن باهاش 

فقط 4 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چِقَدرِ زیبایَندِ آنانِ کِه ازِ ریشِه خوبَند!🤍🍃
زیر 1سال ممنوعه عزیزم 

من از روانشناس معتبر شنیدم شاید نظرا متفاوته

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

زیر دوسال ممنوعه تلویزیون.چون سنش کنه خیلیییییی کارا میشه برای سرگرم کردنش انجام بدی.خمیر بازی،رنگ بازی و ... پویا قطع کن یا کانالش عوض کن.سی دی هم بگو دستگاه خرابه.وقت بازی باهاش بگذار.سخته.میدونم

زیر دو سال تی وی ممنوعه لطفا خواهشا نذارید

میدونم سخته منم بچه ۱۷ماهه دارم هنوز اجازه ندادم تی وی ببینه منم خیلی شرایطم سخته ولی نذاشتم با تی وی سرگرم بشه

از نظر ذهنی هم همه میگن خیلی باهوشه کاملا مشخصه

اینو مدیون تی وی ندیدنه

2706