2737
2734

بچه ها من ۶ هفته فهمیدم کم کاری تیروئید دارم و قرص رو شروع کردم، شما کدوم هفته فهمیدین؟دیر نیست؟

به نظرتون دوفاستون هم میخورم باهاش تداخلی نداره؟

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیز من هم متفورمین میخورم 

هم دوفاستون 

هم لیووتیروکسین

البته الان بچه ندارم میخام از یکی دوماه دیگه اقدام کنم

برای مامان شدنم و سلامت پدر و مادرم یه صلوات میفرستی؟ جز اونا کسی رو ندارم  
دوفاستون چرا میخوری؟ لک داری؟

ببخشید شما راجب دوفاستون میدونین برا چی تجویز میشه؟
من دهانه سرویکسم ۲۸ هست (طبق سونو هفته۲۰) دکتر اصرار کردم امپول بده نداد بجاش قرص دوفاستون داد اصلا نمیدونم چیه
بارداری اولم دکترم امپول داد هفتگی میزدم
البته طی هردو بارداری تاحالا لک بینی نداشتم اما بخاطر طول دهانه نیاز به تجویز دارو هست گفتن

دوفاستون چرا میخوری؟ لک داری؟

نه عزیزم هنوز خداروشکر،  من چون سابقه سقط داشتم دکتر بهم داد

رستا ام ، میرزایی :) . . . منتظرم ، منتظر روزهای خوب که هر روز وجودشو حس میکنم ♡
2738
من هفته ی ۴ فهمیدم

وای من خیلی ناراحتم تازه خودم به دکترم اصرار کردم آزمایش بدم😭😭😭 به نظرتون دیر فهمیدم یا نه؟

منم داشتم دوماه خوردم متخصص گفت دوماه بخوری بسه زیاد مشکلی نداری ،الان پلاکت خونم اومده پایین ، امان ...

اوهوم، خدا خودش کمک کنه

من نگرانم دیر نفهمیده باشم یه وقت😭

عزیز من هم متفورمین میخورم  هم دوفاستون  هم لیووتیروکسین البته الان بچه ندارم میخام از ...

عزیزم خدا ان شاءالله بهت بچه سالم با دل خوش بده😘

ببخشید شما راجب دوفاستون میدونین برا چی تجویز میشه؟ من دهانه سرویکسم ۲۸ هست (طبق سونو هفته۲۰) دکتر ا ...

من چیزی که میدونم اینه که از واکنش های خود ایمنی تخمدان برای سقط جنین جلوگیری میکنه

وای من خیلی ناراحتم تازه خودم به دکترم اصرار کردم آزمایش بدم😭😭😭 به نظرتون دیر فهمیدم یا نه؟

نه نگران نباش

از همه بدتر همین استرسه

برای مامان شدنم و سلامت پدر و مادرم یه صلوات میفرستی؟ جز اونا کسی رو ندارم  
من چیزی که میدونم اینه که از واکنش های خود ایمنی تخمدان برای سقط جنین جلوگیری میکنه

خیلی ممنونم از توضیحتون عزیزم

اما برای هفته های بالا هم تجویز میشه یا فقط مال سه ماهه اوله؟

2706