2726
عنوان

وای بلاخره تلگرامم تماس گرفت کد بده😃+شات

| مشاهده متن کامل بحث + 512 بازدید | 35 پست
وای یه ساعت دیگه بیاید منتظر بمونم😩

نه عزیزم اون تایمره یک ساعت نیس منم فکرمیکردم زیاده واینمیستادم.

ببین منم زنگ زد هم جواب دادم هم ندادم اصن کد نیومد بعد همون تایم اون پایین وایسادم کدش اومد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ن عزیزم  واسه کد تماس خودکار زنگ خورد خوده تلگرام

نه شیرموز جان 😂

نوشته جواب ندید خوده تلگرام اوتوماتیک این پروسه را طی خواهد کرد

کاکتوسم که باشی،من نوازشت میکنم🤗🌵♥️.....یه خانمم که 23سالمه و صندوق دار فروشگاهم،نزدیک سه ساله عقد کردیم خدابخواد به دعاهای شماهاآخرامسال عروسی میگیریم🤵🏻❣️👰🏻زندگی سختی توی مجردی داشتم باافسردگیای زیاد😟اوایل ازدواجمم که فکرمیکردم دیگه خوشبخت شدم هم خیلی شوهرم بااینکه خیلی دوسم داشتاااا ولی اذیت کرد وافسردگیمم دوبرابرشد،ولی من پاپس نکشیدم پای *عشقی* که تو دلمون بود موندم،کم کم خدا خواستو همسرم شد همون آدم رویایی که تو ذهنم بود الان جونمون واسه هم درمیره💜دعواها هنوز هستا ولی همدیگرو بادنیاعوض نمیکنیم💌👫تااینجا اگر خوندی واسه خوشبختی همه ی آدما صلوات بفرست ☺️💐
2728

یعنی تل اصلی درست شده و کد میاد؟؟؟ 

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
اخ اخ نمیدونستم 😂😂

الان نموده میشی بس ک باید صبر کنی کد بیاد😂

کاکتوسم که باشی،من نوازشت میکنم🤗🌵♥️.....یه خانمم که 23سالمه و صندوق دار فروشگاهم،نزدیک سه ساله عقد کردیم خدابخواد به دعاهای شماهاآخرامسال عروسی میگیریم🤵🏻❣️👰🏻زندگی سختی توی مجردی داشتم باافسردگیای زیاد😟اوایل ازدواجمم که فکرمیکردم دیگه خوشبخت شدم هم خیلی شوهرم بااینکه خیلی دوسم داشتاااا ولی اذیت کرد وافسردگیمم دوبرابرشد،ولی من پاپس نکشیدم پای *عشقی* که تو دلمون بود موندم،کم کم خدا خواستو همسرم شد همون آدم رویایی که تو ذهنم بود الان جونمون واسه هم درمیره💜دعواها هنوز هستا ولی همدیگرو بادنیاعوض نمیکنیم💌👫تااینجا اگر خوندی واسه خوشبختی همه ی آدما صلوات بفرست ☺️💐
کد نداد ک فورا قطع شد  نمیدونم شاید زیاد زدم اینجوری شده فردا شمارمو دوباره میزنم

واسه منم اینجوری شد همون شاتی که دادی زیرش تایم گذاشته تایم تموم شد دوباره درخواست کد می‌کنی اس میده کد رو 

اگه به تماس تلگرام جواب بدی چی میشه؟؟

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed
اره درست بوده ک میومد

نه خب یه مدت تل اصلی کد نمیومد! انگار ف ی لتر کرده بودنش

یاد پدرم افتادم که می گفت: نه با کسی بحث کن، نه از کسی انتقاد کن. هر کی هر چی گفت بگو حق با شماست و خودت را خلاص کن. آدم ها عقیده ات را که می پرسند، نظرت را نمی خواهند، می خواهند با عقیده ی خودشان موافقت کنی. بحث کردن با آدم ها بی فایده است.
من جواب دادم قط کرد

فک کنم شوخی داره باهامون 

You know the difference between you and me... you want to achieve your goal to live better, but I fight until I die... I have to be stubborn because I have no choice but to be stubborn... I have 3 goals that I have to achieve... But only a fool talks about his future... I will come back whenever I succeed
نمیدونم والا من ازاول فی لتر چن بار زدم کد اومد

الان تلگرام اصلی داری؟؟ یا از این تلگرام فیکا؟ 

2706