2733
2734
عنوان

حاملم به خاطرمادرشوهرم کتک خوردم ای خداعدالتت شکر😔

| مشاهده متن کامل بحث + 10802 بازدید | 242 پست
بهش میگفتی تو هم غلط کردی دست رو من بلند کردی چطور مادرت اگه منو کتک بزنه نباید چیزی بگم چون مادره و ...

من اگه اینجوری باشوهرم حرف بزنم زنده ام نمیزاره جراتشوندارم بخوام دادوهوارکنم😔

لطفالایک نکن جون جدت 😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به جون بچم کاربه کارش ندارم یکسره دلش میخوادمنوحرص بده 

عزیزم جون بچتو قسم نخور درک میکنیم . من حالا مادرشوهرم کاری نداره خوبه 

ولی دیدم آدمایی که بی دلیل دشمنی دارن 

نسلی عاشقت شد که هرگز تو را ندید🖤لطفا اگر با نظرم مخالفی ریپ نزن.با احمق بحث نمیکنم اگر ریپ نزدم حتما حجم حماقتت خیلی بوده. متنفرم از خانمایی که میان تو تاپیک بقیه قربون صدقه شوهرشون میرن، مثلا طرف تاپیک زده شوهرم تو جمع ضایم کرد پست میزاره قربون شوهر خودم که تا حالا ضایم نکرده، تاپیک میزنن شوهرت بهم پول نمیده یکی میاد میگه قربون شوهر خودم که همه کارتاش دست خودمه😐😂بیزار از کلمه آقایی و اونایی که آقایی میگن. جهان سوم جایی است که خانماش اندازه النگوها تو دستشون دندون خراب تو دهنشون دارن
2731

اقا یه چیزی بگم😑 نمیدونم چرا دلم خواست پسرام که بزرگ شدن اینجوری پشتم باشن🥺نه البته اینطوری وحشیانه‌

اینم بگم شوهرت حق نداشته بزندت، و بعدم من سعی میکنم مادرشوهر خوب و مهربونی باشم...

✨🌠good mood comes from inside

عزيزم سياست داشته باش 

شوهر من از حس عذاب وجدان جامون رو پيش مادرش مينداخت 

فكر كن ، سه تايي كنار هم 

به زور جدا كردم ،، الان ميگم بريم پيشش خودش ميگه نه

مستقيم ميگي بد ميشه 

از مادرش نگو 

از شوهرت بگو 

مثلا من ميگفتم من اينقد براي مادرت احترام قايلم ، تا صبح از معذب بودن خوابم نميره ، دوست ندارم جلوش دراز كشيدم 

كاش تَو يه فكري ميكردي احترام اون زن هم حفض شه 

حريم شخصيمون هم هست جاي خواب 

با زبون 

مثل مادرشوهر منه  منو نامزدم سه سال دوست بودیم مادرش آرایشگاه داره همیشه من می‌رفتم اونجا عروس ...

مردی که بینهایت رومادرش حساس باشه خیلی سخت باهاش زندگی

لطفالایک نکن جون جدت 😁
2738
من اگه اینجوری باشوهرم حرف بزنم زنده ام نمیزاره جراتشوندارم بخوام دادوهوارکنم😔

اوهووووو باید پارش میکردی همینکار کردی پرو شده وای ک من جات بودم خشتک خودشو ننه پتیاره اش رو میکشیدم سرش ولشون میکردم تو بیابون

یعنی چی متوجه نشدم

ببین بزار برات یچی تعریف کنم . اخرش بهت میگم چجوری

من یه خواهر شوهردارم کلا دوست داره منو بچزونه . اولاخیلیییی از دستش حرصصصص میخوردم. یه روز دیدم نمیشه . 

این زن خونه و زندگی همه چی به اسم خودشه . هی به من میگه اینو که من حرص بخورم . یه روز اینو گفت ، من جلوهمسرم گفتم : فلانی چرا انقدر شوهر منو سرکوب میکنی ؟ چرا انقدر میزنی تو سرش ؟ یدم میگی شوهر من خونه رو زده به اسمم که به من بفهمونی شوهر من چلاقه اینکارو نمیکنه؟ دست از سرش بردار و

...

ببین اون میخواست من رو بچزونه ، ولی من یه چیز دیگه اوردم از منظورش که همه چی رو عوض کرد .ازین کارامیتونی بکنی .

ببین شوهرت روی مادرش حساسه . و این عوض شدنی نیست . اصرار بکنی ، بیشتر حساس میشه . زن زرنگی نباشی ، ور میداری با مادرش بحث میکنی ، دهن به دهن میکنی ، پشتش حرف میزنی و... که  اخرش میشه دعوا بین خودت وهمسرت.

حالا اگه زن زرنگی باشی چیکار میکنی؟ از مادرش دوری میکنی . یه وقتایی که دیگه هیچ جوره نتونستی در بری و باهاش رو به رو شدی ، هر چقدر اون زخم زبون زد ، تو تعریف میکنی ( جلو چشم شوهرت ) .

مثلا :

دست پختت خیلی بدههه.

ولی مامان جون عوضش همه ازدست پخت شما تعریف میکنن.

تو شوهر داری بلد نیستی ، پسر منو بدبخت کردی .همه موهاش سفید شده 

ولی مامان جون شما بگو فلان جا ، چجوری تونستی باباجون رو راضی کنی فلان کار رو انجام بده .واقعا دست مریزاد دارید .

ازین چیزا . دیگه حامله ای،یه بچه داری . ازین کارا نکنی چند سال دیگه با یه بچه خونه باباتی

این مادرشوهرم یه فامیل ازدستش عاصی ان یکسره باخواهروبرادراش قهرودعواداره من ازش دوری میکنم ولی یه جا ...

مسکن بخور عزیزم،توی خاملگی مسکن و مترونیدازول و کپسول آموکسیسیلین اشکال نداره ولی مثلا ۸ساعته یا۱۲ساعته بخور مسکن‌هم ۸یا۶ساعته دندونپزشکم برو

-حالم خوب نیست🥶سردمه...+شاید *مُردی*،،حواست نیست...😓😔  
اوهووووو باید پارش میکردی همینکار کردی پرو شده وای ک من جات بودم خشتک خودشو ننه پتیاره اش رو میکشیدم ...

یه چهار نفر مثل تو بیان بشن برای ادم مشاور ، ادم باید زندگیش رو جمع کنه و بره 

2706