2733
2734
عنوان

حاملم به خاطرمادرشوهرم کتک خوردم ای خداعدالتت شکر😔

| مشاهده متن کامل بحث + 10802 بازدید | 242 پست
عه شوهر کتک زن رو دوس دارین شماها؟ والا ما شنیدیم حیوون هم دست بلند نمیکنه رو ماده ش، مردایی ک دست ب ...

اسی خودش دوس نداره ب همسرش توهین بشه شما چی میگی

اینجا ی عده منتظرن کسی چیزی بگه تا چشم ببندن دهن بازکنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به قول خودش سالی یکبار میخاد عصبی بشه دستش هرز بره با قهرکردن و رفتن خونه پدر جز شکستن حرمتا و ع ...

اینااصلاخبرندارن من باشوهرم قهرم ولی الان خیلی شرایط بدی دارم حالم هرروزبده یه سفررفتم حال وهوام عوض شه گندزدتواعصابم خیرسرم 2هفته دیگه زایمانمه

لطفالایک نکن جون جدت 😁
2731
اسی بی سیاست پیش رفتی نباید رفتی خونه مادرت  میرفتی خونت  همونجا گریه میکردی خودتو میزدی ...

عمرامن بمیرمم هیچ وقت دل مادرشونمیشکنه براهمون مادرشوهرم پشتش گرم پسرش مثل شیرپشتشه 

لطفالایک نکن جون جدت 😁
اینااصلاخبرندارن من باشوهرم قهرم ولی الان خیلی شرایط بدی دارم حالم هرروزبده یه سفررفتم حال وهوام عوض ...

منظرم اینه عزیزم نذار بفهمن ک مشکل پیدا کردی

چون ارتباط تو با همسرت خوب میشه ولی تا همیشه شوهرت از چشم خانواده ات میفتن و تو این وسط اذیت میشی

2738
عجب ادمی هستی به من شما چه بیاین به شوهر اسی توهین کنیم اسی ناراحت میشه منم نگفت کار شوهرش درست بوده ...

شما از اونایی هستی تو خیابون ببینی مرده داره زنشو میزنه وایسی فیلم بگیری ولی ما میریم رو سر مرده میفتیم زنه رو نجات بدیم😂ما باهم فرق داریم 

منظرم اینه عزیزم نذار بفهمن ک مشکل پیدا کردی چون ارتباط تو با همسرت خوب میشه ولی تا همیشه شوهرت از ...

نه ولی مطمئنم میادشب دنبالم میدونیدبیشترازین دلم میسوزه هنوباارامش داشتم حرف میزدم تاگفتم مامانت زدتودهنم😔

لطفالایک نکن جون جدت 😁
اینااصلاخبرندارن من باشوهرم قهرم ولی الان خیلی شرایط بدی دارم حالم هرروزبده یه سفررفتم حال وهوام عوض ...

ببین اخرش مجبوری بری خونت . پس زنگ زد چرت و پرت نگو

برو سر خونه زندگیت ، به خاطر بچت . برو زندگیت رو بکن . مادرشوهرت اومد ، چرت و پرت که گفت اصلاااا برات مهم نباشه . میدونم از تو ادم میسوزه ولی این ادما وقتی ببینن چرت و پرت میگن ، طرف براش مهم نیست بیشتر میسوزن

نه خواهرشوهرم نه مادرشوهر از دست مادرشوهر هم خیلی زجر کشیدم ولی وقتی میدونی مادرشوهرت اینجور کوفتی هست و عمدا اینجوری میکنه چرا دهن به دهمش میشی اصلا اونجا جوابش دادی چرا توقع داری شوهرت تو بحث تو مادرشوهرت دخالت کنه بالاخره مادرش هست وعمری زحمتش کشیده تو میدونی حساس هست دیگه نباید بحثو تو ماشین ادامه میدادی عزیرم 

ای دریغ از عمر رفته سوز و سودای گذشته
نه ولی مطمئنم میادشب دنبالم میدونیدبیشترازین دلم میسوزه هنوباارامش داشتم حرف میزدم تاگفتم مامانت زدت ...

چندسالشه همسرت؟ معمولا مرد ها روی مادرشون حساسن

شوهرمنم یکم حساسه سعی میکنم خیلی از خانوادش نگم

2706