2733
2734
عنوان

کدوم خوشبخت تره و طلاقش کمتره؟ ازدواج سبک سنتی یا سبک مدرن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 469 بازدید | 52 پست

تو با یه پسر خوب آشنا شو بعد ک شناختین همو ببین بدرد ازدواج میخوره یا نه.بعد تصمیم به ازدواج بگیرین

بعد نقشه بکشین که یه جور بابا یا مامان پسره بیاد ب مامان یا بابات بگه مثلا پسرم دخترو شما رو دیده خوشش اومده میشه بیایم خواستگاری

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝

وا الان مامان بزرگ منم این تفکرات نداره ک بابات داره😂😂😂

ینی چی؟؟؟ مگ کشکه؟؟؟ بزرگترا بیان حرف بزنن اونوقت بدبختی های زندگی رو تو بکشی؟؟؟ بی زحمت بدبختی هاش رو هم خودشون بکشن😐✌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب اینو چطوری به پدرم بفهمونم  همش میگه نه نمیدونم پسر یه مدت با اینه یه مدت با اون دیگه ببین ...

به پدرت بگو این دور و زمونه اکثر ازدواجا مدرنه و اصلا پسری نیست که تا حالا با کسی نبوده باشه.و پسری که میاد خواستگاری رو قبول ندارم چون انقد چلمن هست که خودش نتونسته برا خودش زن انتخاب کنه آویزون مادرشه و احتمالا با صد نفر بوده و الان دنبال دختریه که مثلا خونه نشین بوده باشه.بگو نمیتونم به پسری که سنتی میاد جلو اعتماد کنم

دخترا همه ناز هستن انسانای خاص هستن😝
2728
اطرافیان من اکثرا اونایی ک سنتی ازدواج کردن خوشبخترن  این عشق و علاقه قبل ازدواج اکثرا تو دورا ...

خب توی ازدواج سنتی هم همه سعی میکنن بهترین خودشونو بذارن هیچکس بد خودشو نمیگه

تحقیقم نمیشه اعتماد کرد..

پدر من میگه اصلا دختر و پسر با هم حرف نزنن

انگار خانواده ها میخوان با هم ازدواج کنن

خب اون علاقه و مهری که باید طرف به دلت بشینه این وسط چی میشه

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)
میشه سنتی ازدواج کنی ولی چندین ماه رفت و آمد کنید همو بشناسید

خانواده مخالفن اصلا همون شب خاستگاریم اجازه نمیدن دو طرف برن تو اتاق با هم حرف بزنن

میدونن که دروغ میگن، ما هم میدونیم که دروغ میگن و میدونن که میدونیم که دروغ میگن اما باز دروغ میگن. #خودشیرین_نباشیم (تاپیک باحالا تگم کنین❣)
2738
خب توی ازدواج سنتی هم همه سعی میکنن بهترین خودشونو بذارن هیچکس بد خودشو نمیگه تحقیقم نمیشه اعتماد ک ...

نه اصلا اینطور نیست

ازدواج سنتی از روی عشق و هیجان نیست

هرکس یه معیار داره براساس اون دنبال کیس هست و مطمعن باش طبق معیاراش نباشه ازدواج نمیکنه باهاش

عاشق معشوق نیستن که موندن سنتی ازدواج کنن تا کیس مورد مناسب پیدا کنن

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤

فکرش اشتباهه بشین با احترام باهاش صحبت کن و قانعش کن دین اسلام اجازه داده در چارچوب دختر و پسر همدیگه رو بشناسن 

این الطالب بدم المقتول بکربلا.     السلام علی الحسین و علی علی ابن الحسین و علی اولاد الحسین و علی اصحاب الحسین(ع)
خانواده مخالفن اصلا همون شب خاستگاریم اجازه نمیدن دو طرف برن تو اتاق با هم حرف بزنن

خب این درست نیست

تو ازدواج سنتی هم باید حداقل ۳جلسه صحبت کرد خونه بیرون و تلفنی

مامانِ کارِن وهاکان❤اگه به امید طرح مسائل بارداری و زایمانتون اومدین این سایت باید بگم اشتباه اومدین اینجا دیگه سایت قدیم نیست اینجا پاتوق یه عده بچه اس که الگو و رهبرشون بی تی اس هست نصف پربازدید های اینجا یا بی تی اس هس یا خیانت یا حس شیش یا هم بعضی کاربرای الکی معروف داریم که هنرخاصی ندارن حرف خاصیم نمیزنن همینطوری پربازدید میشن مثلا با تعریف کردن چندتا جوک بی مزه  پس لطفا به امید راهنمایی بارداری زایمان اینجا تاپیک نزنین  اینجا جای عجیبیه اینجا هیچکس رو پیدا نمیکنی که هم جنس خودشو دوس داشته باشه یا به جنس خودش ارزش بده اینجا حتی دختر۱۸ساله که عروسی کرده تا زن ۳۰ساله میخوان بچه اولشون تحت هرشرایط پسرشه یکی چون داداش نداره خودش یکی بابانداره یکی ازبچگی پسر دوس داشته یکی روحیاتش پسرانس یکی مادرشوهرش پسردوس داره خلاصه هیچکس دختردوس نداره دلیلش میدونی چیه؟متاسفانه خیال راحت و ارزشمندی زندگیو وابسته به داشتن پسربچه میدونن منطق همشونم اینه اولی پسر باشه دومی حتما دختر تا دخترم داداش بزرگترداشته باشه اینو تو مغز زنگ زدتون فرو کنین هیچ دختر و هیچ زنی آقابالاسرنیاز نداره به خودش آزادی بدی مثل ادم زندگی خواهد کرد  من مخالف  جنسیت پسر نیستم اتفافا هرپدرمادری حق داره از هردوجنسیت داشته باشه ولی نه اینکه اولی حتمااا پسر باشه چون پسر مهمتره و لازم بقای زندگیه 🥴خوش باشین❤
کاری نداره که اگه خودت کسیو پیدا کردی و تصمیم گرفتین به ازدواج، با همکاری مامانت الکی به بابات بگین ...

مشکل اینجاست مادرم چند وقتیه قهر کرده رفته و با من لجه اصلاااا باهاش راحت نیستم

2706