2726
عنوان

آقایون. بیان ؟خانما هم بیان

428 بازدید | 33 پست

بنظرتون اگر آقای. عاشق دختر خانمی بشه  ممکنه 

بخاطر چاقی یا لاغری بودن دختر منصرف بشه ؟؟؟

یا.خانما اگر  کیس مورد نظر داداشتون  لاغر یا چاق باشه 

شما نظری ب داداشتون دارید راجب دختر ؟؟؟؟

عشق💚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

نه من با هیکل داغون زن داداشم کاری ندارم اخلاقشه که اونو از چشممون انداخته

کاربری قبلیم برام مثل دفترخاطرات بود حیف تعلیق شد:) خاطراتی که دوران دبیرستان دانشگاه شروع عشق و تمام شدنش بعد سالها و شروع شدن زندگی جدید و تمام لحظات خوب و بد را در بر داشت

نه

من همیشه وقتی میخوام نظر بدم درباره یه شخصی اول صبر میکنم صحبت کنه بعد نظر میدم

انسان وقتی صحبت میکنه خوشگل بودن و... خودشو ثابت میکنه

من شخصیت ملاک زندگیمه 

ادم حرف  میزنه میفهمی خوشگله یا ن؟ تناسب اندام داره یا ن

من یه دختر قوی ام، هیچوقت کم نمیارم ،شاید به یه فنجون قهوه، یا کمی گریه، یا موندن یه روز توی تخت نیاز  داشته باشم،ولی قوی برمیگردم.  یا حق♡(کاربری سوممه)

داری میگی عاشق آدم عاشقم‌کاری نداره به این چیزا 

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)
عاشق ؟؟  خوب اگر.  آدم عاشق طرف باشه خوب ببینه دختره  لاغرها شاید منصرف بشه

اره نه

کسی که باذات خراب خود قصدتخریب دیگری را دارد؛ بی شک بایدبه دنبال مرهمی برای عقده های خود باشد.  My lran 🖤 O my soul 🖤 O my belief and faith. تو کتاب بی‌شعوری خیلی قشنگ نوشته:«بی‌شعورها قابلیت شگفت انگیزی برای دیدن تنها یک وجه از هر مساله‌ای رو دارن،همون وجهی که منافع اونا رو تامین میکنه»حالا شما هی سعی کن برای کسی که نمیفهمه توضیح بدی:)
هیکلش چطوره بانو جان. فدات بشم. 

من چون از اخلاقش بدم میاد از ریخت قیافشم بدم میاد 

قدش خیل کوتاه خیلی خیلی لاغره.  برجستگی که هیچ   

از اسفنج استفاده نمیکنه ی تیپ خیلی دهاتی میزنه 

ولی زن داداشی داشتم دویست کیلو باشه یا پر کاه باشه اما به خودش برسه و اخلاق درست داشت باشه را بیشتر میپسندم 😉

کاربری قبلیم برام مثل دفترخاطرات بود حیف تعلیق شد:) خاطراتی که دوران دبیرستان دانشگاه شروع عشق و تمام شدنش بعد سالها و شروع شدن زندگی جدید و تمام لحظات خوب و بد را در بر داشت
2706