2726

یه بار درست میخونه دوبار نه

یه بار کامل خوندن نوشتن بلده یه بار نهههه😣😣

هرچی هم میگی بیشتر وقتا قاطی میکنه!!

الان درس (او) هستند

شما درچه حالید و کدوم درس هستن؟

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

دختر من پیش دبستانی هست.. و درس او .. 

من چیزی رو آموزش نمیدم .. فقط هر چهارشنبه کتاب هاشون رو میدن .. دو صفحه لوحه نویسی و رنگ آمیزی .. دو صفحه هم ریاضی .. خودش انجام میده و من نظارت میکنم

2728

حالا مامان من 

از کلاس اول درس من براش مهم نبود 🤣 حتی ایندم 

از همون اول میگفت هر چی میخونی یاد میگیری له خودت مربوطه ن من 

الان برای خواهرم خودشو به اب اتیش میزنه این چرا انقدر غلط املایی داره😐😐😐🤣

انسانیت...🖤:)'
من تو سر خودم میزنم🤣😭

الان میگم بنویس اداب میگه بلد نیستم بعد چشم قره میرم مینویسه میگم چراتا عصبانی نشم نمینویسی میکه چون صدا کشی نکردم هرچند دروغ میک

خدا جونم ممنونم که یه دختر سالم بهم هدیه دادی و برای حاجتم هرکی میتونه یه صلوات بفرسته
فک کنم بچه های شما عقبن چون به بچه من امروز ت درس دادن

نه بابا فک نکنم. ازآشناها توی کرج و شیراز پرسیدم اونام ب یا 1دونه جلوتر هستن... همین تندتند درس میدن که بچه قاطی میکنه دیگه

💕🤍ممنونم‌اجازه‌دادی‌که باتو زندگی‌کنم💜☺️
نه بابا فک نکنم. ازآشناها توی کرج و شیراز پرسیدم اونام ب یا 1دونه جلوتر هستن... همین تندتند درس میدن ...

من که جونم در اومده 

هنوز درس قبلی تو ذهنش تثبیت نشده میرن درس جدید

تقریبا هر سه روز یه درس جدید دارن

نه بابا فک نکنم. ازآشناها توی کرج و شیراز پرسیدم اونام ب یا 1دونه جلوتر هستن... همین تندتند درس میدن ...

سلام عزیزم.خواهر زادم‌کلاس اول هست تا درس ن خواندن خیلی جلو هستن؟خواهرم هی به معلمش اعتراض می‌کنه گوش نمیده،یه بارکی هم گفته تا ۳۰یاد بگیرین  

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۶    ⬅️                     
من که جونم در اومده  هنوز درس قبلی تو ذهنش تثبیت نشده میرن درس جدید تقریبا هر سه روز یه درس ج ...

اعداد تا چند گفتن یاد بگیرن عزیزم؟

آن  قدر این ۲۰روزا رو ادامه میدم تا به هدفم برسم💪💪    شروع از اول تیر😇   وزن اولیه۸۸،⬅️۱۰روز پاکسازی۸۴،⬅️۲۰روز اول۸۰⬅️۲۰روز دوم۷۵⬅️۲۰ روز سوم۷۲/۵⬅️۲۰روزچهارم۶۹/۵⬅️۲۰روز پنجم۶۶⬅️۲۰روز ششم۶۲/۵⬅️۲۰ روز هفتم ۶۱😡⬅️۲۵ روز هشتم۵۶    ⬅️                     
2706