2733
2734
عنوان

چقدر سایت غمگین شده. . . 🥲🪄

499 بازدید | 33 پست

سایت شده مثل غروب جمعه : )💔

دارم با افسردگی مبارزه میکنم ؛ میشه اذیتم نکنید ؟ با منی که همه دنیام زیر دومتر خاکِ صحبت انگیزشی نکن .

عفففففف🤤

من اومدم

الان شد صبح شنبه😂😂😂😂😂

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

از شدت چشم دردو سر درد مخم ترکید

ولی بیا خودم اندازه همشون بخندمو بهت انرژی مثبت بدم گلم😁♥️

من یه دختر قوی ام، هیچوقت کم نمیارم ،شاید به یه فنجون قهوه، یا کمی گریه، یا موندن یه روز توی تخت نیاز  داشته باشم،ولی قوی برمیگردم.  یا حق♡(کاربری سوممه)
2728
عفففففف🤤 من اومدم الان شد صبح شنبه😂😂😂😂😂

صبح شنبه هم که به همون اندازه غم انگیزه 😂😭

در مورد قبولی دانشگاه فرهنگیان اگر سوالی داشتید خوشحال میشم بهتون جواب بدم🌹
2738
از شدت چشم دردو سر درد مخم ترکید ولی بیا خودم اندازه همشون بخندمو بهت انرژی مثبت بدم گلم😁♥️

بیا بغلم . . .من از کل دنیا بریدم امروز

دارم با افسردگی مبارزه میکنم ؛ میشه اذیتم نکنید ؟ با منی که همه دنیام زیر دومتر خاکِ صحبت انگیزشی نکن .

چون چندوقته تاپیک ها دروغ شدن و مشخص شد اون پربازدید ها واقعی نیستن 

فعلا گذاشتن چندوقت بگذره لابد اون کاربرهایی ک خوراک زدن این تاپیک ها هستن ، که زمان بگذره دوباره بچه ها یادشون بره 

بعد شروع کنن 🤣😂🤣

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
امضات اوووووففف🤣

عاااااا اینو ا سحر داشته باش🤣🤣

عجب صبری طبیعت ساخته واسع ما،من ایوب زمانم•••ی شب، شب شب تیره انگا روح اَ تنت میره دل از ننه بابا از رفیق حتی اَ وطنت سیره:)سعی کن نباشد چیزکی تا مردم نگویند چیزها••• 🫠🚬هی اشکا میخواد بریزه من پلک میزنمُ میخندم:)...🌱گرگ رو از هر طرف بخونی گرگع،همین صداقتشع ک جذابش میکنع 🫠حاجی ی جوری حرف دیگران براتون مهمه ک انگار انگشت وسط ندارین..😐@سحر_هسدم
صبح شنبه هم که به همون اندازه غم انگیزه 😂😭

ن دیگ اگ من باشم بهترین صبه😂😂😂🤣🗿

سایت غمگین نیست 

خیلی ها شادن وخیلی ها غمگین مثل ادم ها جامعه 

اگر شاد باشی دنیا وادماش اون روز به نظرت روز خوبی داشتن وحال دلشون خوبه ولبخند میزنن واگر ناراحت باشی همه ادم هارو دلمرده وناراحت میبینی 

بستگی به دید خودت داره 

احتمالا امروز روز خوبی نداشتی 

هرگز با یک ادم نادان مجادله نکنید؛تماشاگران ممکن است نتوانند تفاوت بین شما را تشخیص دهند...
2706