2733
2734
عنوان

از زندگیتون راضی هستید؟همه بیاید

168 بازدید | 17 پست

آیا به اون چیری که در زندگی میخواستی رسیدید

در مسیر اهدافتون‌ قرار گرفتید؟

اگر اره چیکار کردید؟

اگر نه چه اتفاقی افتاده؟

فکر کنید برگشتید به سن هفده سالگی چیکار میکردید که تو سن الانی که هستید حسرت نمیخوردید؟

نه .

یه عمر تلاش کردم درس خوندم قبول شم پزشکی ‌ قبول نشدم . تنها هدف و ارزوم تو دنیا بود 

کرونا. قبل اومدن این ویروس کرونا سرما میخوردم در حد فجیع. اما با یه امپول ساده  خوب خوب میشدم . از وقتی کرونا اومد و گرفتم   هیچ امپول و دارو و سرم و دمنوش ها و.... اثر ندارن . هیچی واقعا . ۱۰بار دکتر میرم هیچی به هیچی . بعد یه عده میگن کرونا وجود نداره. خوبه که  قبل کرونا  سرما خوردگی های شدید داشتم وبا یه امپول خوب میشدم وگرنه مگه میشد قانعشون کرد کرونا وجود داره . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

بله راضی ام 

ولی الان غم مقدس دارم به قول استادم.

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
2738

اگر برمیگشتم عقب بهتر درس میخوندم  و خودمو درگیر مسائل احساسی نمی کردم 🙁🙁

با افتخار کاربر سال۹۶😎وقتی پیام دادی و جوابتو ندادم بدون ترجیح دادم با مغز زنگ زده ات بحث نکنم . پس بدون بی جواب موندن پیام ات از چیه😊

نه راضی نیستم .

اگه به هفده سالگیم برمیگشتم حتما یه رشته ای درس میخوندم که پول داشته باشه حتما مجردیم شاغل میشدم.

با عشق ازدواج میکردم.چن سالی بچه دار نمیشدم.

به هیکلم و پوستم بیشتر اهمیت میدادم.

حیف دیگه نمیشع برگشت .

همه تاپیکام یاد آور روزای تلخم بود امضامم ازون بدتر.لغو کاربری کردم تا از نو شروع کنم.کاربر ۹۵ هستم.

میخواستم معلم بشم ک نشدم 

البته اگر میشد خوب بود اما حسرتشو نمیخورم زیادم مهم نیس 

الانم مسیرم کاملااا عوض شده میخوام برم کلاس خیاطی و روش متمرکز بشم 

اگر بر میگشتم به ۱۷سالگی قطعا یه رشته هنری مثل طراحی دوخت انتخاب میکردم یا حالا هر رشته هنری دیگه 

2706