2737
2739
عنوان

آینه

115 بازدید | 16 پست

سلام به همه 

میگم به نظر شما افراد قیافه شون اونطوری دیده میشه که توی آینه هستن یا اونی دیده میشه که با دوربین پشت گوشی گرفته میشه؟ اخه آینه ادمو قرینه میکنه و دوربین گوشیم به خاطر کیفیت و ایناش ادمو خوب نشون نمیده

الان چطور ادم میتونه بفهمه مردم چطور میبیننش

امیدوارم آینه باشه🤣

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام می‌کنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

جالب اینجاست هر آیینه هم یجور نشون میده😶

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
2731

فکر‌کنم یه چیزی بین این دو باشه

احساس می کنم چیزی که دیگران حضوری می بینم زیباتر از عکس باشه

چون شده مثلا خودم از دوستم عکس گرفتم و دیدم تو عکس خوشگل نیافتاده اما از همون زاویه خودم می بینمش خوشگله

جالب اینجاست هر آیینه هم یجور نشون میده😶

اره ولی حالا اون نامحسوسه ولی اصلا من به ندرت یه عکسی که با دوربین پشت گوشی گرفتن ازم رو پسندیدم ولی خب اینه و سلفی خیلی خوبن

من وقتی بقیه میرن جلو اینه با واقعیتاشون مقایسه میکنم اصلا شبی نیستن 

خاله ام تو اینه یکی از چشماش افتاده نشون میده ولی تو واقعیت اصلا اینطور نی 

رفیفم گونه هاش کج نشون میده و چشماش ریز تر دقیقن کپ میمون 

ولی واقعیت خیلی خوشگلهه💔😂😂

انسانیت...🖤:)'
2738
من وقتی بقیه میرن جلو اینه با واقعیتاشون مقایسه میکنم اصلا شبی نیستن  خاله ام تو اینه یکی از چ ...

یعنی میگین اینه بدتر نشون میده؟ پس من چرا حس میکنم تو اینه بهترم؟

اره ولی حالا اون نامحسوسه ولی اصلا من به ندرت یه عکسی که با دوربین پشت گوشی گرفتن ازم رو پسندیدم ولی ...

اره قبول دارم

عضو تاپیک مانکن های زیبا💜گروه بنفش💜.                             شروع ۱۴۰۲/۱۲/۱۱_وزن شروع:۶۳.۱۰۰_هدف اولیه:۶۰🔐_هدف دوم:۵۷🔒_هدف سوم:۵۴🔒_هدف نهایی:۵۱🔒
تا حالا اطرافیانتونو با وقتی که تو آینه می بینینش مقایسه کردین؟

نه دقت نکردم تو آینه چه شکلین

|•یاسمنم•| |•پیوسته در تاریخ ساعتی فرا می‌رسد که در آن، آنکه جرئت کند و بگوید دو دوتا چهارتا می‌شود، مجازاتش مرگ است•| |•به تو چه کَس چه کند هرچه کند کَس به تو چه•| |•از دور ریختن عقایدی که به من تلقین شده بود، آرامش مخصوصی در خودم حس می‌کردم•| |•هر عقیده‌ای صرفا عقیده‌ی مذهبی نیست، پس باتوجه به برداشت شخصی‌ای که از امضام می‌کنی الکی گزارش نزن دوستِ عزیز چون منظور من عقاید مذهبی نیست•|
خب اخه الان ادم چطور بفهمه مردم چطور می بیننش؟

من به دختر خالم توی آیینه دقت کردم تقریبا همون بود!

یعنی میگین اینه بدتر نشون میده؟ پس من چرا حس میکنم تو اینه بهترم؟

اره ۳۰ درصد از اون چیزی ک تو اینه هستی خوشگلتری 

دوربین گوشیم ک اصلا انگار خودت نیستی😂 

تو دنیا هیچ اینه ای وجود نداره قیافه اصلیمونو نشون بده 

تو کتابو بزار جلو اینه کلمه های روش تغییر میکنن چ برسه چهره ما

دوربینم ک جای خود داره دماغو بزرگ میکنه چشمارو چپ

انسانیت...🖤:)'
2706