2726
عنوان

زمین تو شمال

714 بازدید | 11 پست

دوستان یکی از دوستانم در مازندران.زمین برای فروش و قیمت خیلی خیلی مناسب گذاشتن بنا به دلایلی  کسی نیست بخره...اگه بزنید گوگل یا شیپور ،دیوار...خیلی بهتر راهنمایی میشید...آینده داره خوش آب و هوا همیشه خنک هست ،شهرک خصوصیه و در حال پیشرفت هست برای همین مناسب گذاشته به نسبت صاحب های اونجا که بفروشه...دسترسی به شهر داره و جنگل و ...حتی طرف ب نسبت خریدی که داشته میگه سود کرد و الان میخواد بفروشه و باز هم قیمت خیلی خوب و ارزون گذاشته...۵۰۰ متر ،یک میلیارد و نیم....هزار متر دو میلیارد ‌. پانصد.شاید روی زمین هزار متر تخفیف هم بده ....

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫

کجای شمال کدوم منطقه؟ سند تک برگ داره؟ زمین داخل بافت هست یا خارج بافت  ؟ اجازه ساخت داره ؟

اطلاعات کامل بدین

بزرگترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن …

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
این مشکوکه چرا اینقد کم داره میده؟؟؟ الان زمبن ۲۰۰ متری ما تو گیلان نزدیک ۲ میلیارده  مازندران ...

چیزی برای شک نداره.همه جا که یک قیمت نیست....اینجا در حال پیشرفت هست وقتی کامل بشه خیلی خیلی بیشتر میشه و اینک این فرد میخواد مناسب بفروشه و چیزی بخره و گرنه میذاشت کنار ....خود همون شهرک خیلیا کمتر از متری ۶ نمیدن الانش...درسته یجا متری ۳۰ یجا متری ۳.قیمت ها متفاوته 

اولش یه خواننده خاموش بودم😎ولنتاین97عضو شدم با کاربری 🍁خزان🍁21مهر 99سوپرایز شدم و تعلیق شدم یهووویی🧐😟خلاصه که یه تعلیقی ام به دلایلی نامعلوم😶🤐🤫
توضیحات کامل نیس کدوم شهر .داخل بافت هست یان کامل بگو راجع بهش

بله داخل بافت هست و ویلا ساخته شده در شهرک و کنار زمینش.شهرک ییلاقی خصوصی بابک،کیاسر.

بافت شهرکی داره و زمین های ب قطعات ۵۰۰ تا هزار متر .ویلا ساخته شده هم موجودن در حال ساخت و ساز و پیشرفت هست .آب برق گاز داره .کوچه های بزرگ و یک دست .قراره به زودی برنامه آسفالت و نصب در ورودی شهرک انجام بشه هر چند الان هم نگهبان ۲۴ ساعته داره ....

کجای شمال کدوم منطقه؟ سند تک برگ داره؟ زمین داخل بافت هست یا خارج بافت  ؟ اجازه ساخت داره ؟ اط ...

بله اجازه ساخت داره.مسکونی هست.کیاسر .شهرک خصوصی بابک.جایی هست که آینده داره و سود.خود طرف الان با قیمت مناسب داره میده هم سودش و کرده.میخواد بفروشه چیز دیگه بخره چون اونجا بازم زمین دارن .

شمارش رو بده

در شیپور و دیوار سرچ کنید لطفا آگهی موجود هست