2737
2734
عنوان

شما با این شوهر چه رفتاری داشتید

938 بازدید | 43 پست

محبت کلامی نداشته باشه

وقتی دونفره تنهایید و بچه نیست یه کلمه حرف نزنه 

دسشویی اشپزخونه اتاق نشیمن همه جا گوشی دستش باشه و سرشم تو گوشی

خواهر برادرانه زندگی کنه ماهی یبار بزور و اصرار شما رابطه باشه

هرگونه لباس باز هم بپوشید اصلا نگا نکنه ولی خدا نکنه ی زن تو خیابون ببینه همه حاشو انالیز کنه

موقع خواب هیچ وقت نباشه شما زود بخابی اونم تا۳شب سرش تو گوشیش باشه بعد بیاد بخابه

اگه چندساعت تنها باشه سریع خود ارضایی میکنه بافیلم

عوضش به بچه برسه و هرچی بخایید بخره و کم نزاره

الان این ادم شوهر منه خودتونو بزارید جای من جواب بدید

الان ازمن توقع خوش اخلاقی و مهربونی داره ولی من نمیتونم بد رفتاری میکنم

دست خودم نیس بارها گفتم حداقل وقت خواب کنارم باش ولی محل نمیده علنا نه مجردم نه متاهل

شما با این ادم چه رفتاری داشتید

وای چقدر سخت.ببخشید شاید با کسی هست تو چت و اینا

کاربر سال ۹۷ هستم نمی‌دونم چرا تعلیق شدم.خدایا به حرمت ۶ماه امام حسین دامن همه آرزومندان رو سبز کن.بچه های سالم و صالح و خوشگل.شکرت بابت همه چی خدایا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

چقدر بده اينطوري

اللَّهُمَّ صَلِّ على محمّدٍ وعلى آلِ محمَّدٍ، كما صَلَّيتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجِيدٌ، وبارِكْ على محمدٍ وعلى آلِ محمّدٍ، كَما بارَكتَ على إبراهيمَ وعلى آلِ إبراهيمَ إنّكَ حَميدٌ مَجيدٌ 
2738

طلاق میگرفتم،مگه اینکه خیلی پولدار باشه که بمونم وبا پولاش عشق کنم

❤️💚💙تا رنج تحمل نکنی گنج نبینی،تا شب نرود صبح پدیدار نباشد...💚💙❤️کاربر قدیمی ام ولی به علت زدن حرف حق بارها ترکیدم😁🙄زیاد ریپلای نکنین منو، چون عقاید خودمو دارم و ممکنه با۹۰ درصد خانومای اینجا همفکر نباشم،پس بزار هر کی نظرش رو بگه و بره🥰🤗(آقاااااایون بیکار و خاله زنکی که توی نی نی سایت هستن درخواست دوستی ندن)😠😒(((خروج برخی افراد از زندگی شما رحمتی از جانب خداوند است که فقط با گذشت زمان متوجه آن می شوید😜🥰)) راستییییی دخترا از اونی که میگفت نمیتونم بدون تو زندگی کنم چه خبر؟!😂همدیگه رودوس داشتین و به اجبار از هم جدا شدین؟! خدمتتون عرض کنم که یکیتون دروغگوی حرفه ایه!!       عکس پروفایل خودمم قشنگا🎀                  
2706