عنوان

شما عقد بودید در طول هفته چند روز می رفتید خونه مادر شوهرتون ؟

| مشاهده متن کامل بحث + 6651 بازدید | 283 پست
چه خوب انشالله همیشه  به همین   رابطهخوب پیش بره گلم

ممنونم عزیزدلم ولی من همش پیش خودم میگم اونا میگن بیا ولی من کمتر برم که هم براشون عادی نشم هم به نظرم دیگه درسته میگن بیا ولی کمتر برم بهتره دیگه موندن هم حدی داره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پنجشنبه صبح میرفتم غروب برمیگشتم  ولی شوهرم زیاد میومد  اوایل اینقدر بهانه هاش جالب بود& ...

آخی چه بامزه     

من حالا برعکس شوهرم از بابام خجالت می کشه زیاد نمیاد خونمون همش منو می بره اونجا خونشون منم دیگه از بس رفتم دیگه روم نمیشه .

2728
سه ماه عقد بودم  ك يكبار دعوت كردن همه خانواده امو ك رفتم  يكبار عقد دخترعمه ام بود و عق ...

عزیزممممم . من حالا شمارش دفعات رفتنم از دستم در رفته . امروز نشستم فکر کردم دیدم من بیشتر اونجا بودم تا خونه خودمون مثلا من ده روز محرمو کلا اون جا بودم شبا با شوهرم می رفتیم هیئت و خانواده شوهرم نذر داشتن و کمکشون می کردم . بعد نشستم به اینا فکر کردم دیدم خیلی دیگه من اونجا بودم یه جوری شدم تصمیم گرفتم کمتر برم   

من وقتی همسرمم نبودن مادرشون یا داداسشون میومد دنبالم میرفتم من مشکلی نداشتم بسته به خانواده هاداره

من همیشه به همه میگم آدم نمیمیره که؛تحمل کن اینم تموم میشه؛ولی دروغ میگم، آدم میمیره؛هربار یه کوچولو میمیره!
2706