2737
2734

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چجوری بود؟مراحلش و کار خاصی باید انجام شه یا فقط دراز میکشم رو‌تخت و میرم تو اون تونله؟

همونجا بهتون میگن طلا اینا نباید داشته باشین لباس مخصوص میدن اونو میپوشی تا نصفه میری تو تونل بعد اون دستگاهه میلرزه و صدا میده و بدووون ذره ای حرکت باید باشی

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      
2728
همونجا بهتون میگن طلا اینا نباید داشته باشین لباس مخصوص میدن اونو میپوشی تا نصفه میری تو تونل بعد او ...

لباس همرو باید دربیاریم ؟فقط پا میره تو تونل و سر بیرونه؟چقد طول میکشه؟ببخشید زیاد میپرسم

لباس همرو باید دربیاریم ؟فقط پا میره تو تونل و سر بیرونه؟چقد طول میکشه؟ببخشید زیاد میپرسم

من در اوردم همرو یزد انجام دادم 

سر بیرون دو طرفش بازه سر اش کامل هم بره ترسی نداره 

10 دقیق حدودا

شعور ادما هارو سن و سالشون نشون نمیده نوع گفتارشون,نوشتارشون و نحوه برخوردشون اونو اثبات میکنه   #باشعور_باشیم                                      
2738