2733
2734
عنوان

اگه با یکی باشید ولش کنید ...

170 بازدید | 15 پست

اگه با کسی قبلا بودید جدا بشید یعنی اون طرف ولتون کنه با بدترین شکل

بعد برید یه کشوردیگه اون بیبینه حسش چطوریه ؟ یعنی حسادت میکنه ؟ 

شما خودتون مثلا با یکی باشید ولش کنید بعد ببییند رفته یه کشور دیگه و موفق شده و ... حستون چیه 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

والا من دوس دخترم کات کرد قبلشم میگفت من همیشه کنارتم... منم دیگه محلش نذاشتم... بعد تو اینستا عکسا خارج گذاشتم بعد یه ماه گریه زاری برگشت گفت داری میری عشق حال و.. فلان... گفتم خب ک چی... بعد گفتم گول خوردی باورش شده بود خر شدم با هم اشتی کردیم الان یه ماهه دباره ادا دراورده رفته... کلان بگیرش به.... این جور ادما ارزش فکر کردنم ندارن زندگیتو بکن 

دوست من رلش ولش کرد امسال دوستم رتبه برتر کنکور شد میگن رلش از حرص داشته میمرده😂

اگر ولش نمیکردم اینم دوم نمیشد جون پسره هی حرصش میداد اینم گند میزد تو کنکورش

دوستت باید ازش ممنون باشه که گورشو گم کرده

من همچین تجربه ای دارم

ولی راستش براش خوشحالم چون بابت اینکه باهاش ادامه ندادم و زندگیش بهم ریخت خیلی عذاب وجدان دارم

با اینکه میدونم کار درستی کردم

به نظرم اگر خشم و حسادتی پیش بیاد یعنی هنوز به اون طرف حس دارید…

اگه دوست نداشته باشه براش مهم نیست

واین دردناکه

که هنوز فکراون مهم باشه برات

من عاشق بارون بودم اون عاشق برف  بود:)گاهی میگم کاش قلبتم مثل برف بود پاک ،سفید:)گاهی میگم نه شاید مثل برفه یخ زده،بی حس.. قلب من سردِه یعنی سرد شده یعنی سردش کردی ولی یخ نزده هنوز چقدر تا یخ زدنش مونده جانا؟اگه دوست داشتین برام دعاکنید انرژیش برگرده بهتون مهربونا:)💚
2706