2410
2553
عنوان

دخترا عکس📸

| مشاهده متن کامل بحث + 4627 بازدید | 177 پست
عکس یه ربع پیش تولد بودم😀

عزیزم چقدر خوشگلی ماشالله 😍😍😍😍😍تولدتم کلی مبارک ایشالا بخت سرنوشتت مثل خودت خوشگل باشه 😍❤️

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

عفونتتون خوب شد؟؟؟قارچیه یا باکترایی؟؟

کدوم عفونت؟ تاپیکمو میگید؟ 

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚
2720
مرسی عزیزم تولد خودم نبودددد  ولی بازم مرسیییییی😍😍😍

فداتشمممم😍❤️

[QUOTE=] عکس یه ربع پیش تولد بودم😀 [/QUOTE]

تولدت مبارک عزیزم

مثل خارجیا هستی خیلی خوشگلی

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊درخواست دوستی ندین قبول نمیکن🙂
2714

الانذچندتا میان میگن خودت نیستی😃🥴

وزن۶۵هدف ۵۰💪دیدی تو اوج نا امیدی اونقدری که گریه کردی حس میکنی داری میمری به بن بست رسیدی؟اون لحظه یهو یه شادی میاد تو زندگیت که از ذوقش بخندی میگن اون شادی خدائه🥺 ...راسته که یک حس ششم خیلی قوی هستم اما برای هیچ کس دیگه نه حس ونه حتی فاااال میگیرم چون تاپیکمو تعطیل کردین ومن داشتم واژه واژه میگشتم جواب بدم  تقصیر خودمه....خوبی که از حد بگذرد نادان خیال بد کند،😏😠
بخاطر رنگ مومه حتما  دو هفته پیش عروسیم بود رنگ کردم 😂

عع مبارکه انشالله خوشبخت شی 😂

اسم رنگت چیه منم شاید عروسیم بزنم ک تغیر کنم

همین اول امضام میگم اگه ازپستم خوشت نیومده و...حالابه هردلیلی ازجمله یانظرم ناراضی بودی به خوبی بهم بگو من بدنیستم به خوبی که بگی به خوبی هم پاسخ میگیری پس به دلایلی که بعضی کاربرااینجاروازان خودشون میدونن وهرچی دوست داشتن وبه ذهنشون ردشد وپیاده میکنن گفتم بگم بهتون ازاین به بعد توهین کنی توهین بهت میشه تویه جمله قشنگ بگویاپستموپاک کنم نشدولازم بود عذرخواهی کنم.باتشکر😊درخواست دوستی ندین قبول نمیکن🙂
عع مبارکه انشالله خوشبخت شی 😂 اسم رنگت چیه منم شاید عروسیم بزنم ک تغیر کنم

نمیدونم والا

اما لایت کرد رو زمینه موهای خودم

بعد تیره تر بود با شستشوالان این رنگی شد

2706