2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
قبل اون بهت نگفتن سزارین یاطبیعی هستی از رو سنو؟ اخه بمن گفتن بچت بریچ هستش سزارینی تا هفته ۳۸نچرخه ...

ن نامردا هیچی ب ادم توضییح نمیدن بیمارستان دولتی مفت نمی ارزه

2738
والا خودمم بشدت تعجب میکنم واقعا وحشتناک درد داشت طوری فریاد میزدم ک کلا دورم جمع شده بودن و خونریزی ...

مگه چطوری معاینه کرد؟؟

من سر جفتشون فقط با انگشت معاینم کرد زیاد داخلم نبرد برای همین دردم نداشتم

🤗مامان دو دسته گل 🤗
اره میخاست انگشتش داخل مقعد کنه ک من از شدت درد کولی بازی دراوردم اونم اعصابش نکشید گذاشت رفت

نگو تو رو خدااا😂😂  خودمون دوتا زاییدیم ولی با مقعد کاری نداشتن منظورت واژنه ان شالله

🌻🌻کاش میشد زندگی رو جدی نگرفت 

موقع معاینه نفستو حبس کن خودتو شل بگیر

من دوتا زایمان طبیعی داشتم دیگه حرفه ایم😂😂

یه مامان بابا با موهای موج دار معمولی🤨این مامان بابا یه روز فکرشم نمیکردن♦️یه پسر با موهای خیلی صاف و لخت ♦️ و یه ♦️دختر تپلی با موهای خیلی فرفری ♦️داشته باشن😍😂من و همسرم وصیت کردیم که بعد از فوتمون اموالمون به صورت مساوی بین دختر و پسرمون تقسیم شه،دختر مو فرفریه من باید بدونه هیچوقت سهم کمتری از داداشش نداره♥️من یک مادرم🤱هیچ کس مرا مجبور به مادری نکرد من به اختیار مادر شدم تا بدانم معنی بی خوابی های شبانه را ،تا بدانم لبخند کودکانه اتان می تواند معجزه زندگی دوباره ام باشد🌿من نه بهشت میخواهم نه اسمان و نه زمین🌍بهشت من زمین من و زندگیم نفس های ارام کودکی شماست،من هیچ نمی خواهم،دست کودکیتان را میگیرم تا شمارا به فرداهای زیبایتان برسانم👩‍👧‍👦این رسالت وتکلیف من است وهیچ منتی از من بر شما وارد نیست، من با اختیار خود و عشق شما را به این دنیا خوانده ام❤❤از سال ۹۴ پیشتون تو سایتم،داستان زندگیم چن روزی پربازدید بود،همونم که کلی بهتون میگفتم دعا کنید خدا بهم یه دختر بده یادتونه؟🌼وبه آرزوم رسیدم😍
تو بلدی نحوه معاینه رو؟؟؟ اگر بلدی چطوری هست بعم یاد بده خودم تو خونه انجام بدم

عزیزم. شما خودت چجوری‌ میخوای خودتو معاینه کنی؟؟؟داری شوخی میکنی؟؟؟دکتر باید بببینه لکنت. مناسب زایمان هست یا کوچیکه 

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
2706