2726

معاینه لگنی برای شما هم فوقوالعاده درد اور بود؟؟

من از شدت دردش نزاشتم کامل انجام بشه و خونریزی هم کردم؟

کیا مثل من بودن؟

چطوری خودم تو خونه بفهمم لگن ام برای زایمان خوبه یا نه؟

عزیزم ناز نازی نباش اگه زایمان طبیعی داری اون دربرابر اون مورچه در برابر فیل

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..

منم قراره برم هفته چن رفتی چیکارکردن ک اذیت شدی میشه بگی ممنون میشم

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

من ک نمیخواستم طبیعی زایمان کنم ولی نمیدونم چرا گذاشتم معاینم کرد😂

درد خاصی نداشتم ولی بعدش لکه بینی پیدا کردم

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
منم قراره برم هفته چن رفتی چیکارکردن ک اذیت شدی میشه بگی ممنون میشم

هفته ۳۹ رفتم بیمارستان 

گفتم معاینه کنن ببینم سزارینی عستم یا طبیعی

دکترشم خیلی وحشیانه معاینه کرد منم نزاشتم کامل اونم دیگه حوصله اش نشد رفت و نگفت چی ب چیه

عزیزم ناز نازی نباش اگه زایمان طبیعی داری اون دربرابر اون مورچه در برابر فیل

ن گلم اصلا ژل اینا استفاده نکرده و خیلی وحشیانه معاینه کرد دیگ مقعد نزاشتم دیدم تخت هم خونی شد گفت طبیعیه  

هفته ۳۹ رفتم بیمارستان  گفتم معاینه کنن ببینم سزارینی عستم یا طبیعی دکترشم خیلی وحشیانه معاین ...

قبل اون بهت نگفتن سزارین یاطبیعی هستی از رو سنو؟ اخه بمن گفتن بچت بریچ هستش سزارینی تا هفته ۳۸نچرخه عمل میکنیم ولی باید قبلش بری معاینه بشی 

🌿💫رفیق!خدا‌حتمایه‌هدف‌برای‌رَنجِت.یه‌دلیل‌برای‌مُشکلاتِت‌ویه‌پادا‌ش‌برای‌باایمان‌بودنت‌درنظرداره:)♥️
ن گلم اصلا ژل اینا استفاده نکرده و خیلی وحشیانه معاینه کرد دیگ مقعد نزاشتم دیدم تخت هم خونی شد گفت ط ...

مقعد که نگاه نمیکنن.موقع منم خونی شد

مردم تو خاکسپاریت اگه بارون بیاد شرکت نمیکنن یه وقت لباسو موهاشون خیس نشه! بعد تو نگران حرف این مردمی! بیخیال بابا! زندگی کن..
دقیقا دوسانت انگشت کجا کله بچه کجا🤣🤣

اهوم مهم که کله بچه نیس خیلی چیز ها دیگه  

دردش همچین زیادم نیستا  چجوری میخوای زایمان کنی وقتی دوتا انگشتو نمیتونی تحمل کنی  من ام ...

والا خودمم بشدت تعجب میکنم واقعا وحشتناک درد داشت طوری فریاد میزدم ک کلا دورم جمع شده بودن و خونریزی هم کردم

2706