2410
2553

دیروز صبح هیچ علامتی نداشتم حالم خوب.بود

یهپ عصر گلودرد گرفتم

سریع اب نمک قرقره کردم ابجوش خوردم

ولی دیگ از دیشب سرفه گلودرد ابریزش بدن درد کسلی عطسه

رفتم دکتر چن تا قرص عادی سرماخوردگی نوشته با شربت دیفن هیدرامین

امپول و سرم نداد

امروز از بس سرفه میکردم عوق.میزدم دیگ اخراش🥺🥺🥺

یهو راه گلوم بسته میشه ب زور نفس میکشم

بچه ها چیکارکنم سریعتر خوب.شم

دکتره گفت یه هفته ده روز.میکشه

امروز کلا خواب بودم کسل تر شدم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

من روز ۵ ام امروز کم کم دارم نسبت به قبل خوب میشم من چون باردارم نمیتونستم خیلی چیزا رو بخورم ولی اب لیمو و عسل با اب جوش قاطی کن بخور زود خوب میشی انشالله یکیم برات سرفت سیب رو پوست بگیر با یکم اب بذار خوب بپزه بعد بخور 

دخترکم گندم🌾❤
2720

برا من ۱۰ روز طول کشید.سرفش داغونم کرد.روزی چن بار آویشن دم کن بخور برا سرفه حتما آب جوش و عسل و لیمو بخور صبحا.مایعات زیاد بخور.برا گرفتگی بینی هم قطره نفازولین استفاده کن

مامان من گرفت از جاش نمی تونست بلند بشه خیلی بد بود حتما برو دکتر سرم و تقویتی بزن هرچند که الان تو داروخانه ها خیلی موجود نیست😞 پنی سیلین ۲تا زد 

جایی دورتر از خودم ایستاده ام به تماشای کسی که به جای من زندگی میکند چه بی‌رحمانه تنهاست و چه به ناچار قوی:)🌱80/10/22
2714
من روز ۵ ام امروز کم کم دارم نسبت به قبل خوب میشم من چون باردارم نمیتونستم خیلی چیزا رو بخورم ولی اب ...

خداروشکر ک بهتری عزیزم

من ک روز دوممه خیلی شدیده

کمرم خیلی درد میکنه

ابلیمو عسل نخوردم هنوز ولی امتحان میکنم

سیبو حتما باید بجوشونم

یا عادیشم میشه خورد

منم مهر و آبان کلی مریض بودم تازه خوب شده بودم دوباره مریض شدم😫😫گندش بزنن فکر کنم مجبوریم صبر کنیم ...

اره من یه عالمه هم درس دارمممم

هم از درس افتادم هم کار

دکتره گفت تا ده روز دورشه باید بگذره و استراحت کنی

برا من ۱۰ روز طول کشید.سرفش داغونم کرد.روزی چن بار آویشن دم کن بخور برا سرفه حتما آب جوش و عسل و لیم ...

مرسی عزیزم

اویشن میخورم بقیه رم باید بخورم

واقعا خیلی مریضیه رومخیه

انشالله هرکی داره سریع خوب شه 

خداروشکر ک بهتری عزیزم من ک روز دوممه خیلی شدیده کمرم خیلی درد میکنه ابلیمو عسل نخوردم هنوز ولی ا ...

ممنون عزیزم نگران نباش دو سه روز بعد خوب میشی حتما امتحان کن

سیبم حتما بپز بخور

دخترکم گندم🌾❤
2706