2733
2734
عنوان

من عکسای نی نی سایتی هارو

| مشاهده متن کامل بحث + 815 بازدید | 73 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اوووووو یکی تاپیک زده بود مادرشوهرم میبینه خونه من تمیزه میره خونشو تمیز میکنه چرا از من تشکر نمیکنه ...

واقعا؟!😅 حتما عروسه با خودش گفته مادر شوهرم حسوده... این حسادت نیس

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

من یه دوستی دارم میگه هر موقع میخوام خونم رو تمیز کنم و انگیزه ندارم میرم پیج صبورا جانباز رو نگاه میکنم بعد حسابی خونه رو برق میندازم 

پرندگانی که در قفس به دنیا می آیند فکر میکنند پرواز بیماریست.
2728
ناموسن منم الان پاهام شبیه مرداس😂😂چیکار کنم یه ماهه استراحت مطلقم بخاطر بارداریم فعلا باید به سیبی ...

منم یه عدد پشمک شده بودم 😂امروز مامانم گفت تو استراحتی تو عصر قجر نیستی که پشت لبت سبز شده دیگه جو گرفت یکم صورتمو اصلاح کردم ولی بدنم انگار بدن مرده😫😭

پس کاش یکی عکس شامش رو بذاره بلکه من بلند شم

فکر کن خودم درست کردم برخیز خاهرم 🥰😂

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚
چه خوب چه حوصله داشتی با یه عکس انقدر به خودت رسیدی افرین

عه خواهر شبنم قلی خانی😁سلام

لدفن امضامو بخونین...دخترا میشه برام نفری ی صلوات بفرستین محتاجم ب دعا و صلواتتون دیگ خسته شدم تاپیک زدم و درخواست صلوات داشتم ازتون میخام منت بذارین رو سرم برام دعا کنین.نمبتونم از مشکلم بگم 
2738
منم یه عدد پشمک شده بودم 😂امروز مامانم گفت تو استراحتی تو عصر قجر نیستی که پشت لبت سبز شده دیگه جو ...

خب برو لیزر همیشه صاف و تمیز 

من یه زن خیلی خوشبختم تو روزهای خوب زندگیم هستم ولی منتظرخوشبختی بیشتر و روزهای بهترم.......
کلا چند روزه تاپیک عکس زیاد بود..منم میدیدم

والا من اعتماد ب نفسم صفر بود منهای صفر شد 😂😂

حامی حقوق حیوانات🐣🐰🐶با حیوانات مهربون تر باشیم زندگی بدون اونا خیلی زشته اونا هم مثل ما حق زندگی و طبیعت دارن زندگی رو ازشون دریغ نکنیم♥️خدایا خودت مرحم دل های شکستمون باش:)🦋گاهی خرد شدن استخوان‌های خودم را زیر بار همه زندگی‌های نکرده‌ام، حس میکنم.!🌚
پس کاش یکی عکس شامش رو بذاره بلکه من بلند شم

من میخوام تو ماهی تابه روغن بریزم داغ که شد سیب زمینی حلقه ای برش میزنم پهن میکنم کف تابه درشو میبنم خوب سرخ میشه بعد پشتو روشون میکن سرخ که شدن پنیر پیتزا میریزم روشو.. نونم میذارم سرش درشو میبندم پنیر آب شد میخورم. چند روزه درست میکنم عاشقش شدم

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم
2706