2726
عنوان

من عکسای نی نی سایتی هارو

815 بازدید | 73 پست

دیدم  که همه برا خودشون پلنگی هستن از خودم خجالت کشیدم🤣 که انقد به خودم نمیرسم . امروزو فقط برا خودم وقت گذاشتم به خودم رسیدم.. پشمارو گرفتم.. ابرو... رنگ مو زدم...اسکراب......  فقط لوازم آرایشیامو دخترم داغونو گمو گور کرد باید برم بخرم هیچ ندارم....

حالا ببینین میخوام بگم ..گاهی اوقات مثلایه  کسی عکس خونشم میذاره... من میبینم تمیزه شیکه کیف میکنم منم جو میگرتم میرم خونه رو برق میندازم... 

مثلا شنیدم بعضیا به صاحب عکس میگن پز خونتو دادی... داشته هاتو به رخ دیگران نکش...  همین عکسا برا آدمای بی انگیزه مثل من عالیه

بیا بازم کاری کنیم که فکر کنیم زنده ایم

چه خوب

یه جا خوندم نوشته بود: «قدر اونی که کنارته رو بدون چون بی مقدمه یه روز از کنارت میره و دردش تورو از پا در میاره.»    درک نکردم و اون اتفاق افتاد و من دردشو با پوست و استخونم حس میکنم                                       قدر آدمای زندگیتو بدون چون زود دیر میشه🪐                                                                 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

فقط عکس😁

زندگیم یهو ورقش برگشت از وقتی موهبت الهی رو درک کردم و آشنا شدم ☀️🪄  من معتادم !!! به ماجراجویی دختری هستم آمیخته به هنر 🌏☄️ 🌱ولی من به تموم‌چیزایی که گفتن نمیرسی رسیدم✨💚میشه بدون توهین اظهار مخالفت  کرد ‌‌.‌‌میشه بدون تحقیر اظهار وجود کرد..میشه بدون تخریب جایگاه پیدا کرد.   میشه بدون حسادت بدست آورد . پس وجودت رو خراب نکن دوست من🥰🫀عاشق خلق هنرهای آلبرت بیرشتات🪴
2706