2703
2553
عنوان

آموزش کیک پزی

708 بازدید | 69 پست

سلام خانوما من میخوام تو کلاسای انلاین کیکپزی و خامه کشیو اینچیزا شرکت کنم خودم کیکای ساده خوب و خوشمزه ای درست میکنم هزینه ثبت نامشم کمه 

ب این کار علاقه دارم حداقل دوست دارم کیکای تولد خودمونو درست کنم.همسرم اجازه کار کردن جایو نمیده اما برای اشنا میتونم درست کنم 

بنظرتون ارزششو داره این کارو بکنم؟

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان

من ۱۶ سالمه از ۱۳ سالگی کیک تولد درست میکردم ولی کلاس نرفتم همه آموزش هارپ از اینترنت و سایت های مختلف دیدم فکر نکنم به کلاس نیاز داشته باشید من الان بهترین کیک هارپ میتونم درست کنم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
بله حتما

اره میگم از بیکاری تو خونه که بهتره .

زندگیم پسرم💜💜💜💜💜"اینکه کسی رو دوست داشته باشیم و اون هم متقابلا مارو دوست داشته باشه مثل یک معجزه است............ -سرگذشت آب و آتش-آبانگان
ببخشید من یه سوال داشتم برا پخت کیک از روغن جامدم میشه استفاده کرد یا حتما باید مایع باشه

ن میشه من استفاده کردم قبلش ابش کن بزار سرد شه

2714
به نظرم می تونی رایگان از تو اینترنت یاد بگیری کلی کلیپ هست

اخه میدونی اینجا همه جوره راهنمایی میکنن رفع اشکال میکنن هر سوای داشته باشی جواب میدن 

تشکر عزیزم پس مشکلی تو کیک ایجاد نمیکنه؟ 

ن برا منکه خوب بود

خیلی زیاد. کیک خونگی درآمدش بالاهست

اخه چجوری بفروشیم .

من ۱۶ سالمه از ۱۳ سالگی کیک تولد درست میکردم ولی کلاس نرفتم همه آموزش هارپ از اینترنت و سایت های مخت ...

مشه اگه از کارات عکس داری بفرستی؟

2706