2737
2734
عنوان

خاهر شوهرم ازم گلایه میکنه ک....

347 بازدید | 15 پست

خاهر شوهرم بهم میگه چرا زنگ نمیزنی بهم اصلا اهمیت نمیدید منم واقن هیچ حرفی پیدا نمیکنم بزنم حتا تو جمعاشون ساکتم اصلا باهاشون حرف نمیزنم ینی ب حرف بیارن حرف میزنما ولی کلن از یه بحث دیگه حرف میزنن منم دلیل نمیبینم دخالت کنم اونروز میگف زنگ بزن منم گفتم زنگ بزنم چی بگم حرف پیدا نمیکنم.

شماها حرف زدنی با خاهر شوهراتون چی میگید؟یا تو جمع های شوهرتون

فقط 8 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

خیلی کلی حال و احوال 

چه خبر از خودتون 

چه خبر از شهر 

هوا چطوره 

سلام برسونید

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرت و پرت میگم حرف حرف میاره

خدایا من یه اشتباهی کردم و برای اشتباهم دارم ساعتها و روزها و هفته ها و ماه ها و سالها تاوان پس میدم خدایا غلط کردم اشتباه کردم منو ببخش و ازین وضعیتی که توش گیرکردم نجاتم بده.گره زندگی من فقط به دست خودت بازمیشه. خدایا منو ازدست این روانی نجاتم بده به هرحالت که خودت صلاح میدونی که میدونم بهترینهارو برای بنده هات میخوای. لطفا برای آرامشم و رسیدن به آرزوهام دعام کنید حاجتتون روا. 
2728
2738

من اصلا زنگ نمیزنم چون بحثای مادر شوهرمو خواهر شوهرم اکثرا کی چیکار کرد کی چی خریده منم واسم مهم نیست برا همون باهاشون زیاد جور نیستم

روشنفکر بازیاتونو برای خودتون نگهدارید روشنفکری ب توهین نیست جامعه کشش داشتن این همه روشن فکرو نداره
چرت و پرت میگم حرف حرف میاره

اخه مثلن زنگ زدنی میگم سلام ابجی خوبی کجایی بعدش ک میگه بعد اون میگه جان ینی چی میخای

1
5
10
15
20
25
30
35
40
وااا خب زنگ بزن احوال پرسی چندددقیقه بیشتر نمیشه نهایتا ۳ دقیقه

خب زنگ میزنم ولی حرف پیدا نمیکنم حسه بدی دارم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اخه مثلن زنگ زدنی میگم سلام ابجی خوبی کجایی بعدش ک میگه بعد اون میگه جان ینی چی میخای

خب لابد فک کرده کاری داشتی

بگو هیچی زنگ زدم حالتونو بپرسم

بـِخند بِزار هَمه بِفَهمَن قَوى تَر اَز ديروزى!♡

بگو تا بوده و نبوده خواهر شوهر زنگ میزده حال زن داداشش و میپرسیده. اگه دفعه بعد گلایه کرد بگو شما هم تماس نمیگیری منم رنگ نمی زنم. بعد که یه موقع زنگ زد همش بگو جانم بفرمایید تا حالش بیاد سر جاش

2706