2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین دارم میمیرم

| مشاهده متن کامل بحث + 682 بازدید | 59 پست
گشت گوش پسر منم بود بردم دکتر گف غدد لنفاویشه چیزیش نیس.. اون رونشم ممکنه فتق باشه باید عمل شه.. الک ...

رونش نیس که، قسمتی که لای پاها چین میخوره،اونجا مثل حالت عرق سوز شده، یکی هم بالای چشمش

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه نگران نباش گوگل الکی بزرگش میکنه حتما ببرش پیش متخصص و رونشو نشون بده

رونش نیستا، قسمت چین خوردگی لای رون هستا اکثرا عرق سوز میشه،اونجاشه قرمز شده

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤
2731

چندسالشه؟ دندون درد یا گوش درد داشته. تازگیا عفونت یا تب داشته؟ 

پشت گوش، کشاله ران و زیر بغل محل غدد لنفاویه. بدون معاینه و دونستن اطلاعات چیزی نمیشه گفت ولی اینها نشوندهنده یه عفونت قبلی یا عفونت غدد لنفاوی در حال حاضره. متخصص داخلی  اطفال ببرین. 

چشمش هم ترشحات زیاد داره  ممکن عفونت کرده. باشه. 

یا حساسیت باشه

بردمش، از ۳تا دکتر هم پرسیدم غده رو،گفتن نترس، چشمشم پیش فوق تخصص بردم گفت حساسیت،پیش ۳تا دکترم بردم گفتن حساسیت، ولی نت اینارو به هم ربط داد

چندسالشه؟ دندون درد یا گوش درد داشته. تازگیا عفونت یا تب داشته؟  پشت گوش، کشاله ران و زیر بغل ...

بخاطر هر۲مشکلش بردم دکتر، غده رو گفتن عادیه تو بچه ها، پوستشم گفتن حساسیت، ولی نت اینارو به هم ربط داد، دارم میمیرم

2738
بخاطر هر۲مشکلش بردم دکتر، غده رو گفتن عادیه تو بچه ها، پوستشم گفتن حساسیت، ولی نت اینارو به هم ربط د ...

منم دکترم ولی پزشک نیستم. سوالمو جواب ندادی که بهت بگم. 

البته هنگمیشه سرچ توی نت بد نیست ولی اگر با سرچ نت میشد تصمیم پزشکی گرفت، در دانشگاه ها رو میبستن. 

چندسالشه؟ دندون درد یا گوش درد داشته. تازگیا عفونت یا تب داشته؟  پشت گوش، کشاله ران و زیر بغل ...

عزیزم نه دندون درد نداره گوش درد هم نداره، پشت گوشش اندازه نخوده، گردنشم دونه های کوچیک اندازه عدس که فقط موقعی به خودش فشار میاره معلوم میشه و حالت عادی معلوم نیست، چشمش ترشح نداره فقط پشت پلکش حالت اگزما داره،داخل چشمش اصلا مشکلی نداره، یکی هم چین خوردگی لای رونش قرمزه مثل بالای پلکش،همونجا که اکثرا عرق سوز میشه، توروخدا کمکم کن

منم دکترم ولی پزشک نیستم. سوالمو جواب ندادی که بهت بگم.  البته هنگمیشه سرچ توی نت بد نیست ولی ...

توروخدا نرو

2706