2737
2734
عنوان

بچه ها توروخدا بیاین دارم میمیرم

688 بازدید | 59 پست

بچه ها غده پشت گوش پسرم خیلی وقته که متورمه اندازه نخود، پشت پلکش و یه کوچولو کشاله رونش هم حالت حساسیت داره قرمز شده پوستش زبر شده،من فکرمیکردم حساسیته، الان تو نت سرچ کردم دیدم علایم سرطان خون زده غده لنفاوی متورم بدون درد و بثورات پوستی، بخدا یخ زدم دارم میمیرم توروخدا چیزی بگین

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

توزوخدا یکی یه چیزی بگه دارم میمیرم

میشه واسه سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنین؟خدا خیرتون بده♥️ تو وصل بودی به بهشت....و من وصل شدم به تو.... بهشت کشیده شد...به زیر پاهایم❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بخاطر غده پشت گوشش بردم دکتر گفت نگران نباش، ای خداا

2731
سریع برو پزشک  انشاالله که خیره

قبلا بردمش پشت گوششو نگاه کرد گفت نگران نباش

آب دماغت هم بیاد گوگل میگه سرطان 

بهتره بری دکتر

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)
2738

من از سن  کم پشت گوشم یه برامدگی بود مال غده لنفاوی هنوز دارمش کمتر شد ولی کامل از بین نرفت هیچ مشکلیم نداشتم دکترم گفت چیزی نیس

دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ  🤍 ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ

عزیزم اصلا حرف نت و اینا ملاک نیس غذه متورم و یا بثورات پوستی یا هرچیز دیگه ای ممکنه علائم هر چیزی باشه لطفا بیخیال نت شو و پسر نازت رو ببر پیش یه دکتر خوب و متخصص

بیستون هیچ،دماوندم اگر سد بشود...هدفم قسمت من بوده و باید بشود✌🏻🍃 برای خوشبختی هممون یه صلوات بفرست :) 💜

عزیزم دکتر برو 

ممکنه چربی باشه

دوش وقت سحر از غصه نجاتم دادند            واندر آن ظلمت شب آب حیاتم دادند        هاتف آن روز به من مژده این دولت داد        که بدان جور و جفا صبر و ثباتم دادند         خداوندا شادی و حال خوش و سلامتی را به مردم کشورم عطا کن 🌸💛                             اللهم عجل لولیک الفرج به حق زینب کبری (س)🥀🖤 امام زمانم ، پدر عزیزم ، آقا جان بیا که دنیا بدون تو صفایی ندارد،بیا که بدون تو حال دل هیچ کس خوب نیست بیا تا جوانم بده رخ نشانم🍃💞                                                                                قربون دل پاکت اگه تا اخر امضا خوندی منو از دعای خیرت بی نصیب نگذار😍
2706