2733
2734

ی کتا مدنظرم بود میخواستم بخرم از این سایت . نمیدونم معتبره یانه؟

کسی تاحالا ازین سایت خرید کرده؟ معتبره؟ چقد طول میکشه تا سفارش بدستمون برسه تقریبا؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

تاحالا خرید نداشتم ولی ی پیج خوب واسه خرید کتاب بهت معرفی میکنم 

Shahr_book

دوستت دارم، چون وقتی خیلی جوون بودم و خام...تو بهم توجه کردی...بدون اینکه تظاهر کنی...تو درهایی به روی تموم چیزایی که دوست دارم رو گشودی! 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارههههه دو روز بعد اومد من تازه ازش گرفتم بسته بندیش هم خیلی خوب بود 

تو پاکتش یه پیکسل هم گذاشته بود😁

مجرد و ناکام بمیر ولی نسل فقیر تحویل جامعه نده.                    سر بیگناه بالای دار رفت… بار کج به مقصد رسید… دل به دل راه نداشت… اتفاقا پول هم خوشبختی آورد…. این است دنیای ما:)                      goftino.com/c/BVamgS                   تاپیک های سال 99 و 1400 رو گردن نمیگیرم :/                              https://harfeto.timefriend.net/16923882233101
2728
زمان کنکورم از اپلیکیشنش زیاد کتاب میگرفتم مخصوصا چون تخفیف داشت ارزون تر از بیرون بود

من کتاب هرکول میخواشتم بخزم برای ریاضی ۴۸۰تومنه قیمت اصلیش ولی اینجا ۳۲۰تومن بود و واقن ارزون خیلی میده . ولی نمیدونستم معتبره یانه ک خدازوشکر گفتین معتبره😍 چقدر بعد براتون ارسال کردن؟

برا ظهور سه صلوات بفرس.‌     اللهم صل علی محمد و ال محمد        اللهم عجل الویک الفرج        اللهم الرزقنا توفیق الشهادت.     التماس دعای فرج و شهادت

آره عزیزم خودم نه.ولی پسرم از ش کتاب زیاد گرفته.معتبره

هوووووی زرت و پرت میکنی ۲۵۰۰ سال پیش خشایارشاهو شکست دادی الانم شکست میدی؟😏 هرسال جشن پوریم میگیرین؟  خشایارشاه که پوسید اما نوادگانش زدن دهنتو سرویس کردن😂
2738
آره عزیزم خودم نه.ولی پسرم از ش کتاب زیاد گرفته.معتبره

چقدر بعد به دستشون میرسید؟

همین که عکس جغد روش هست میخوام برای پسرم خرید کنم درسته؟

این هست کتابش

اها نه عزیزم منظورم سایتش هست که عکس جغد روشه ؟

اره عزیزم