2737
2734
عنوان

نظر بدید

180 بازدید | 11 پست

سلام ب شما عزیزان 

بنده ۱۸ سالمه و ۵ ماه پیش با ی پسره همشهری رل مجازی زدم و بعده سهما دوستی مجازی ب  مادرم گفتم و اجازه داد ک همو از نزدیک ببینیم ی دو سه باری باهم رفتیم بیرون وحتی بهم قول داده بود ک در اینده ازدواج کنیم اتقد ک ب هم علاقه داشتیم و دوست پسرم ب خونوادشون گفت ولی خونوادشون ب هیچ جاشون نگرفتن و اصلا براشون مهم نبود حتی باباش نگفت ک دهتره کیه اهل کجاس....

بعدش ک مادرم ب پدرم گفت....پدرمم رفت تحقیق و متاسفانه متوجه شد ک خانواده خوبی نیستن و خونوادش خیلی مشکل دارن و پدرم منو مجبور کرد ک دوره پسررو خط بکشمو از همه جا مسدودش کنم

همون شب بش پیام دادمو گفتم پدرم از رابطمون راضی نیستش و باید جدا شدیم دوست پسرمم اصرار کرد ک بمونم و ترکش نکنم..منم بش گفتم ک پس با بابام طرفی 

اونم گفت ک بابات بیاد منو بزنه؟؟؟؟کلی ترسیده بود حتی بم گفت ک ب بابام بگم ک دوست پسرم اصلا این جا نیس و واسه ی کاری چن هفته اینجا نمیاد ....هیلی جا خوردم از این حرکتش 

فردداییش دیدم از روبیکا بعم پیام داده ک نمیتونم بدون تو و دارم خفه میشم از نبودنت...منم بش گفتم ک اگ واقعا منو میخوای خودتو ب بابام ثابت کن تلاش کنو پیشرفت کن اون موقه بیا پیش بابام و علاقتو ثابت کن اونم گفت ک من چن ساله دیکه هم همینم...خونوادتم برام مهم نیس 

منم بش گفتم ک خب منم واست لابد معم نبستم دیگ؟؟؟معذرت خواهی کردو گفت هزیون گفتم 

کارش شده استوری غمگین بزاره 

خب من میگم ک ب جای این کارا چرا خونوادشو راضی نمیکنه ک بیاد با بابام حرف بزنن 

میشه نظر بدین.....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
به نظرم به حرف بابات گوش کن حتما یه چیزی دیده بعدا پشیمون می شی خانواده خیلی مهمه هر روز قراره اونار ...

اره خب درسته اوایل حالم خیلی بد بود شب و روزم گریه بود ولی الان خوبم 

ببین بذار طی تجربه بهت بگم که همچین پسرایی  واااققعااااا این کارا اداشونه  باور کن به خانوادشم  نگفته فقط چس ناله میکنه که آره خیلی برام مهمی. من از اینا انقدر دیدم یه یک ماه بگذره با یکی دیگه میره  تو رابطه.بعدم اینکه مردا مردارو  بهتر میشناسن  بنظرم اگر بابات آدم تک بعدی ای نیست به حرفش اعتماد کن.

2738

[QUOTE=260932791]ببین بذار طی تجربه بهت بگم که همچین پسرایی  واااققعااااا این کارا اداشونه  باور کن به خانو ...[/QUی

بله حرف شما بسیار متین...منم حرف بابامو قبول دارم حتی بهم گفت ک اگ شک داری ب حرفام ی روز بیا باهم بریم خودت با گوش خودت بشنو...میدونی چیه؟؟؟؟من خیلی ساده و احساسی هستم سری باور میکنم همش بهم میگفت ک من قصدم جدیه و پا پس نمکشم ..خب بابام ی چک بش نزده پا پس کشده