2733
2734
عنوان

خواهش میکنم بیاین مامانا

100 بازدید | 17 پست

خانما تو رو خدا بیاین😭😭😭

الان رفتم سونو واسه قلب جنین بهم گفت رشدش تو شش هفته متوقف شده الان باید هشت هفته باشه و قلب نداره

گفت باید دو هفته صبر کنی یا تشکیل میشه یا سقط میشه تو‌رو خدا بگین کسی همچین شرایطی داشته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

الهی طوری نیست نگران نباش .دوباره میشی

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊

اگه سونو گرافت دقیق بوده جای نگرانی داره وگرنه از این خطاها زیاد شده وبعد بچه قلبش زده 

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
2738

من سر پسرم همین بود گفتن رشدش وایساده قلبم نداره برو برا سقط بعد هفته ۹رفتم قلب داشت الان ۸سالشه

سر دومی از ۵هفته قلب داشت اما هفته ۱۰ قلبش ایستاد 

انشاا... دفعه بعدی قلبش بزنه وگوش بدی صداشو

عزیزم رفتم تا اخر درباره قلب نبود میشه توضیح بدی

گلم من شش هفته و٥روز رفتم برای تشکیل قلب بچم.بعد بچه كه نبود هيچ كيسه زرده هم نداشت دكترم گفت احتمالا پوچه که تا حتی کیسه زردشم با توجه به سن بارداریت تشکیل نشده.لكه بيني هم داشتم گفت حتما پوچه ديگه ولي براي اطمينان اگه تا دو هفته ديگه بچه برات موند باز بيا سونو بده من چققققدر گريه كردم و علاوه بر دو هفته چهار هفته صبر كردم و خداروشكر رفتم دكتر هم بچه تشكيل شده بود و هم قلبش ميزد. فقط خدا ميدونه بهم چي گذشت الانم اصلا به خودت و ني ني استرس نده انشالله قلب نی نی‌شما هم تشكيل ميشه .من سوره یاسین و حجرات رو هر روز براش میخوندم و فولیک اسید600هم هر شب میخوردم.حتما فولیک 600بخور خیلی خوبه برای بارداری 

گلم من شش هفته و٥روز رفتم برای تشکیل قلب بچم.بعد بچه كه نبود هيچ كيسه زرده هم نداشت دكترم گفت احتمال ...

ممنون که نوشتی گلم ولی من سن بارداریم با سونو تفاوت داره شما اینطور بودی؟

2706