2733
2734
عنوان

دوست دختر بابام

| مشاهده متن کامل بحث + 6446 بازدید | 178 پست
با چهار تومن چجوری هم خونواده میگردونه هم دوس دختر داره؟

اقتصادی فکر میکنه ،مثلا میگه عزیزم بستنی نخور بیااینوبخور، بعد یک نون بربری میده هم طرف شام وناهارنمیخواد سیرمیشه هم کمترپول خرج شده

گاهی اوقات دادن شانس دوباره ب کسی مانند دادن یک گلوله اضافه ب اوست،برای اینکه بار اول نتونست تورا خوب هدف بگیره

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خب شما چرا ساکت نشستید؟؟؟ که ی هرزه مفتی مفتی بخوابه رو زندگی شما چند تا خواهر برادرید؟  بری ...

فقط اخرش  

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2728
چند سالته؟ چرا مامانت تو رو وارد جریان خودشو و شوهرش کرده؟ متخصص روابطی یا شورای حل اختلاف

لابد شما پلیس محله هستی اینقدر زرنگی

ببخشیدا پدرررشه هااا پدر

مرد همسایه نیست

♥️ اللهم صلی علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم ♥️ 

با یه پیج فیک برو به بابات بگو مثلا شوهر اون خانمه هستی و بترسونش یا آدم بفرست بابات رو به اسم اقوام طرف تهدید کنن. 🤦🏻‍♀️دیگه مغزم نمی‌کشه.

فرزند ماه گریه نکن وقتی ک ماه طلوع کنه‌ زمان تو فرا میرسه...💜⛓🚬
دخالتم بکنه چیزی درست نمیشه،اصلا چکازمیتونه بکنه،با باباش دعوا کن بره سراغ دوست دختر،مامانشو وادار ک ...

هزار راه نرفته خواهر من

وایسن از شکم اینا بزنه بریزه تو حلق خرابا

واقعا چ بی انصافید

مثلا پدر و مادرتون بیماری داشته باشن می شینید نگا می کنید ؟؟ اینم ی مریضی از ی بزرگتری ی ریش سفیذی چیزی کمک بگیرن

2738
اقتصادی فکر میکنه ،مثلا میگه عزیزم بستنی نخور بیااینوبخور، بعد یک نون بربری میده هم طرف شام وناهارنم ...

خدا نکشت😂😂😂😂😂😂

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
2706