2737
2734

خیلی آدم حسودی شدم...حس میکنم توی یه جنگ رقابتی از لحاظ زیبایی ام که باید همیشه اول بشم....چند وقته اینقد ناراحتم که دکتر پوستم رو به دوستم معرفی کردم صورتش خوب شده و حتی یه دونه جوشم نمیزنه دیگه... حسودیم میشه ،میگم ای کاش‌نمیگفتم صورتش داغون میشد

اگه حسودیت نمیسه به منم بده ادرسشو😂

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

انشاالله خدا شفات بده 

عزیزم ،

دوست ک اشکال نداره 

ب عنوان ی دلگرمی بهت میگم 

خوبه ک ب جاریت پیشنهاد ندادی 

متاهل و متعهد ،عاشق همسر و بچه هامم                                 همسرم همسفرم ، دخترم همنفسم ، پسرم تاج سرم      
2738
نه دیگه اینقد حسود و خسیس شدم به تو بدم باز ناراحت میشم🥲جدی میگم دارم رنج میشم از حسادت

یا حسین تو دیگه از شفا گذشتی😐😐😐😐😐😐

مشکل کارهای ما اینه که برای رضای همه کار میکنیم جز خدا. شهید ابراهیم هادی🥀 دعام کردی خبرم کن  میخوام برات ذکر یونسیه بگم(ایه 87 و 88 سوره انبیا) 👋
نه بی شوخی من مشهد زندگی میکنم دکترمو معرفی کنم میای مشهد آخه؟🙂😂

😂😂😂😂نه میخام اون یکی دوستات رو پیدا کنم ادرسو بدم اونا  

2706