2733
2734

این یه نوع قارچه

مامانی دختر قشنگم 🧚🏻‍♀️یکی یک دونه ای منی تو چراغ خونه ی منی تو تا اخرین لحظه ای که نفس میکشم پشت و پناهتم همیشه هر وقت که بخوای کنارتم و از دوست داشتن و عاشقت بودن دست نمیکشم من عاشق چشمای مظلوم و بی گناهتم قشنگ مامان💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کیمچی

یا همین قارچهای آنوکی فک کنم باشه اسمشون

کنسرویش هست تو سایتا یا اینستا

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2731
2738

ببین بنظرم ممکنه خیلی با سلیقه و ذائقه همه جور نباشه 

چون چندتا از دوستام امتحان کرده بودن خوششون نیومد اصلا 

من خودم فقط نودل درست میکنم اونم نه به شیوه کره ای ها چون شنیدم خیلی تنده یه سریاشون و سویاسس داره که حدس زدم ممکنه خوشم نیاد 

من این مدل رو به شخصه درست میکنم

نودلیت قارچ و پنیر بگیر بزار بجوشه 

بعد قارچ رو با کره تفت بده و شیر اضافه کن و پنیر گودا بزن و ادویه مخصوص خود نودلیت و آویشن بعد نودلای اماده رو اضافه کن و روش پنیر پیتزا بریز 

هاتی نودل بخر یه بسته توش سیررنده کن یکم فلفل بریز بذاربیشترازسه دیقه بمونه بجوشه انقدددددددخوشمزه م ...

من همیشه   آب جوش و یه قاشق رب بهش اضافه میکنم بعد که غلظت گرفت سس سویا یک قاشق میزنم و نودل رو اضافه میکنم خیلی خوب میشه 

قوی و محکم باش 🙂ولی مهربون 
ببین بنظرم ممکنه خیلی با سلیقه و ذائقه همه جور نباشه  چون چندتا از دوستام امتحان کرده بودن خوش ...

چینی ها همه چی میخورن و همیشه ظاهر غذاهاشون قشنگ نشون میده انقدر قرمز میکنن😀