2410
2553
چرا ربطی به شرف داره؟؟؟؟ قضاوت نکن که سرت میاد خانم.... تو جه میدونی من تو زندگیم چیا کشیدم. شوهرم چ ...

شوهرت اذیت میکنه؟ محبت نمیکنه؟ طلاق بگیر و برو ولی خیانت نکن تو هم ب شوهرت خیانت می‌کنی هم ب بچت 

چرا ربطی به شرف داره؟؟؟؟ قضاوت نکن که سرت میاد خانم.... تو جه میدونی من تو زندگیم چیا کشیدم. شوهرم چ ...

خب طلاق بگیر عزیز😕

تا با کسی تو زندگی نری هم نمی فهمی خوبه یانه ؟

از کجا معلوم این آقا خوب باشه؟

😒اگه بی ادب و بی منطقی ریپ نزن لطفا😒 😐خطاب به آدم مورد علاقه‌ام: میخوام بهت بگم اصلا مهم نیست که چقدر از هم دوریم، تو واسه منی و منم واسه تو.M🥺❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خب طلاق بگیر عزیز😕 تا با کسی تو زندگی نری هم نمی فهمی خوبه یانه ؟ از کجا معلوم این آقا خوب باشه؟

من نمیدونم چرا اینجور آدما طلاق نمیگیرن یا مرداد زنشونو طلاق نامیده خب طرفتو نمیخوایی برووووو خیانت چراااااا

شوهرت اذیت میکنه؟ محبت نمیکنه؟ طلاق بگیر و برو ولی خیانت نکن تو هم ب شوهرت خیانت می‌کنی هم ب بچت&nbs ...

وقتی شوهرم یه قرون پول نمیده بهم مهریه نمیده جایی رو ندارم چجوری طلاق بگیرم؟ از خدامه طلاق بگیرم جایی ندارم برم

2720
میدونم راهکار خاستم چجوری از یادم بره 

کمتر پیگیرش باش.سعی کن توی ذهنت عادیش کنی.بگی اونم یه آدم عادیه که هست هیچ امتیازویژه ای هم نداره نسبت به مردای دیگه.پیش خودت بگو من عاشق شوهرمم.اونه که شوهرمه و از سر و رازهای من باخبره و باهم زندگی ساختیم و هیچکسی نمیتونه جاشو برام پر کنه.بگو من ازش بچه دارم و ذهنی و جسمی متعهد به خانوادمم و هیچ خطایی از من سر نمیزنه

وقتی شوهرم یه قرون پول نمیده بهم مهریه نمیده جایی رو ندارم چجوری طلاق بگیرم؟ از خدامه طلاق بگیرم جای ...

مگه دست خودشه مهریه نده قانون مگه ب حرف شوهرته؟ برو بگو نفقه نمیده هررررر کاری میخوایی بکن فقط ترو خدا خیانت نههههه 

2714
مگه دست خودشه مهریه نده قانون مگه ب حرف شوهرته؟ برو بگو نفقه نمیده هررررر کاری میخوایی بکن فقط ترو خ ...

یه قرون پول نداره از کجا میخاد به من مهریه بدم..... البته درست میگی تو فکر طلاقم زیاد اول باید مستقل شم 

عزیزم درکت میکنم  ب اونایی ک توهین میکنن گوش نده  جاهایی ک اون هست نباش کم کم از سرت میف ...

باشه عزیزم ممنونم نمیدونم چرا اینطوری شدم انگار یه خلا تو زندگیم ‌‌ بود همیشه که اینجوری شدم 

باشه عزیزم ممنونم نمیدونم چرا اینطوری شدم انگار یه خلا تو زندگیم ‌‌ بود همیشه که اینجوری شدم 

از کم مهری شوهرته 

من تو رو مقصر نمیدونم 

سعی کن دوری کنی یادت میره 

عزیزم خواهرانه بهت توصیه میکنم ارتباطت با خدا رو محکم کن.نمازتو بخون بعد از نماز دو رکعت نماز بخون هدیه کن به حضرت زهرا از ایشون کمک بخواه باور کن کمکت می‌کنه.فقط به بچه ات فکر کن همین.الان خیلی ها هستن بخاطر بچه‌ها شون تحمل میکنن.طفل معصوم چه گناهی کرده واقعا 

2706