2733
2734
عنوان

آب برنج واسه مو

| مشاهده متن کامل بحث + 2187 بازدید | 30 پست
برای ریزش تاثیر نداره چون باید علت داخلی رو کشف کنی  اما برای رشد مجدد خوبه چون مقادیر زیادی و ...

سبوس برنج لاغرمیکنه چه خوب؟ 

یعنی سبوس برنج و از عطاری بخرم با آب بجوشونم آبشو بخورم؟ 

وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه!   من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته  اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی
اره خوبه ولی بنظرت جیکار کنم؟براصورتم دلم میخواد استفاده کنم سفیدم میکنع ولی موهای صورتمو چیکار کنم

منم دنبال یه راهی هستم نمیدونم آب برنج و چطوری به پوستت میزنی؟ 

وقتی ازم میپرسن چندسالته! دلم میخاد جواب بدم من شبایی رو گذروندم که اندازه 10سال طول کشیده، اونم جز عمرم حساب میشه!   من آدمایی رو دیدم که 100سال پیرم کردن تجربه هایی داشتم که یه آدم 60ساله نداشته  اگه اینارو حساب کنی من سنم خیلی زیاده، خیلی

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

برنج خامو با اب میشوری قشنگ اب سفید میشه نیم ساعت قبل حموم میزاری رو موهات بعد میشوری قبل اینکه از ح ...

خرگوشک و چندگرفتی؟ 

تو چه مدت موهات بلندشد؟ 

من ی مدت میزدم عالی بود واقعا رشد موهام بیشتر شده بود محصوصا موهای دخترم ولی نزاشت ادامه بدم براش

از زمانی که تو را بین خلایق دیدم مثل یک فاتح مغرور به خود بالیدم
2731
برنج خامو با اب میشوری قشنگ اب سفید میشه نیم ساعت قبل حموم میزاری رو موهات بعد میشوری قبل اینکه از ح ...

ترکیبات خرگوشک رو خوندید ؟؟؟  من یه بار گرفتم دیدم پارابن داره دیگه استفاده نکردم

❌ جان عزیزت لایک نکن ❌
خرگوشک و چندگرفتی؟  تو چه مدت موهات بلندشد؟

۴۹ عزیزم الان دوماهه میزنم  ولی واقعا تاثیر داشته من موهام رشدش خیلی کنده ولی اینو از وقتی میزنم فک کنم ۳سانت اینا رشد کرده باشه ابروهامم من تو بچگی افتادم شکسته اینو میزنم پر تر شده به نسبت

2738
سبوس برنج لاغرمیکنه چه خوب؟  یعنی سبوس برنج و از عطاری بخرم با آب بجوشونم آبشو بخورم؟

آره 

باید یک قاشق غذاخوری سبوس برنج رو بریزی تو یه استکان آب جوش روشم یه ظرف بزار ک ۱۰ دقیقه دم بشه بعد صاف کن بخور چون فیبر بالا داره لاغر کننده اس و یه احساس سیری خیلی زیادی به آدم میده ک باعث میشه کمتر آدم غذا بخوره

آره  باید یک قاشق غذاخوری سبوس برنج رو بریزی تو یه استکان آب جوش روشم یه ظرف بزار ک ۱۰ دقیقه د ...

چه خوب منم امتحان کنم

خدایا به هر کجا رفتم و هر چیزی که نگاه کردم فقط تو رو دیدم %زندگی پارادوکس عجیبیه ی چیز باارزش بی ارزش
آره  باید یک قاشق غذاخوری سبوس برنج رو بریزی تو یه استکان آب جوش روشم یه ظرف بزار ک ۱۰ دقیقه د ...

وای خداخیرت بده ممنونم

وای خداخیرت بده ممنونم

خواهش میکنم عزیزدلم💕

فقط خواستی بگیری حتما حواست باشه سبوس برنج باشه یسری از عطاریا چون ندارن به جاش شلتوک برنج میدن میگن همونه حتی من اینجا قم پیدا نکردم آخر اینترنتی گرفتم

والا من واس صورتم میزنم خیلی خدبه ولی موهای صورتم زود در میاد نمیدونم چیکار کنم استفاده کنم یانه

واقعا خوبه؟ چند بار در هفته و چقد بمونه میشه بگید و اینکه جوشو از بین میبره یا چی؟

ژن_ژیان_ازادی
واقعا خوبه؟ چند بار در هفته و چقد بمونه میشه بگید و اینکه جوشو از بین میبره یا چی؟

هر روز صورتمو با اب برنج میشستم دیگه صورتو سفید میکنه خیلی سفید و میگن برا چروک صورت خوبه ولی جوش و نمیدونم

بغل تابوت من گریه نکن      خودت باعث شدی اینجا بخوابم       نمیتونم تورو بغل بگیرممم         بدوتمومش کن خاکو بریز
2706