2733
2734

همش میگفتن واییی کنکورتو بدی بری داشنگاع دیگ راحتی دانشگاه درس خواندن نداره 

الان از ساعت یازده صبح خیمه زدم رو  درس کارایی بود ک باید میکردم 

مدرسه حداقل فقط امتحان داشتیم الان علاوه بر اون هزار تا امتحانو گزارش کار و تحقیق و کوفت و زهرمار هوفففف 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
زیست 

وات؟

دلم میخواد جار بزنم ، که ازت بدم میاد.دلم میخواد عکساتو جلو همه دار بزنم.دلم میخواد داد بزنم ، بزنم بشکونم.بفهمی از تو پاره ترم ، بکشم کارد به تنم.دلِ من میسوزه واسَت ، کوچولوی نازنینَم.دلِ من میگیره وقتی ، تو رو اینجوری میبینَم. دلِ من میلَرزه واسه ، بُغضِ سنگینِ نگاهِت.دلِ من میشکَنه وقتی ، غمگینِ صورتِ ماهِت.دِلَم از دنیا بُریده ، که تو رو اینجوری بد کرد.چطور اون حسِّ قشنگ شد ، اینطوری تبدیلِ سَردرد.دِلَم از مَردُم چه خونِ ، که تو رو از من گرفتن.چطور این قصّه ی تلخو ، واسه ما دو تا نوشتن💔💔

من میگمممممممم مننننننن

تو دیگه روزی ۱۱ ساعت درس نمیخونی و تست نمیزنی و کلاس کنکور نمیری و آزمون نمیدییییییی😭😭😭

در کتاب چهار فصل زندگی،صفحه ها پشت سرِ هم میروند، هریک از این صفحه ها، یک لحظه اند، لحظه ها با شادی و غم میروند…گریه، دل را آبیاری می کند، خنده یعنی این که دل ها زنده است …زندگی، ترکیب شادی با غم است، دوست می دارم من این پیوند را گرچه میگویند: شادی بهتر است، دوست دارم گریه با لبخند را                                      قیصر امین پور♡
مدرسه کع فقط خوشگذرونی بود  دانشگاه پاره میشی ، پاااره 😂😂💔

مدرسه خوش گذرونی بود؟ 😂 

خواهر بیچارم کلاس هشتم هس 24 ساعت امتحان دارن معدلش زیر 18 بیاد نمیتونه بره تجربی داره خودشو میکشه 😂بنظرم بره دانشگاه میره خوشگذرونی 

المیرا افشار، 20 ساله، کنکوری، باردار ٢ قلو،هدف پزشکی 🌿
2706