2733
2734
عنوان

دلم میخواد شلوار ۹۰ و ۸۰ بپوشم🥺🥺😭🥲

| مشاهده متن کامل بحث + 1483 بازدید | 124 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه قدت کوتاهه بخر اصلا متوجه نمیشه من خودم قد نود میپوشم اصلا پام مشخص نیست بعد میتونی جلو بابات بک ...

قدم ۱۶۶

پاهام یکم توپر هست

پیلہ ات را بگشا ، تــو بـہ اندازه پروانــہ شدن زیبایے❤💕👯

شما بخر بپوش اوایل بیارش پایین بعد  کم کم پاچه ها رو بده بالا براشون عادی میشه 

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
شما بخر بپوش اوایل بیارش پایین بعد  کم کم پاچه ها رو بده بالا براشون عادی میشه

اصلا عادی نمیشه قاطی میکنه

پیلہ ات را بگشا ، تــو بـہ اندازه پروانــہ شدن زیبایے❤💕👯
2738
اصلا عادی نمیشه قاطی میکنه

آروم آروم پیش برو 

مرا به خـآنه برگـردانید                                                         ما به دنبال خوشی نیستیم ، تنها میخواهیم قدری کمتر رنج ببریم !!        هَـر کجا مـرز کشیدند، بیا پُـل بزنیم ✨🤍👥                                                                                خواستم آسمان باشم ، مُـنجی شهر نیمه جان باشم ؛ آشیـان پرندگان باشم ، با همین دست خالی و سردم :))              لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید❤️.                               
2706