2737
2734
عنوان

حتما باید بیام فحاشی کنم ؟؟ 🤬

207 بازدید | 14 پست

تایپک زدم نینی یار ۵ رو لطف کردن تگ کردن نوشتم که کاربری من رو ببندید لطفا ولی بازم بسته نشده 

خب الآن محترمانه درخواست میکنم انجام نمیشه 

باید بیام فحاشی کنم تا دو ثانیه ای ببندید؟؟؟

نینی یار لطفا کاربری من رو ببند 

دوستان هم اگر ممکنه لطفا دوباره نینی یار رو تگ کنید ممنون من بلد نیستم

@نی_نی_یار_پنج    

ما آدم ها دو سبد با خودمون داریم : یکی جلومون آویزونه یکی هم پشتمون ؛ نکات مثبت و خوبی هامونو میندازیم تو سبد جلویی ، عیب هامونو تو سبد پشتی ؛ وقتی تو مسیر زندگی داریم راه میریم فقط دو چیز رو می بینیم خوبی های خودمون و عیب های نفر جلویی !

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

@نی_نی_یار_پنج    

لطفا بیا این خواهرمون رد داده

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂
2738

@نی_نی_یار_پنج    

عزیزم زود لغو کاربریش کن ..باتشکر 

اهای اونی که الکی گزارشم زدی وتعلیق شدم منم همه چیو برای نی نی یار گفتم وبراشون همه جیز برملا شد  تعلیقیت نوش جان ‌....واگذارت کردم بخدا ..۲۷ تیر ۱۴۰۲ شروع تغییرات پیش ب سوی زندگی شاد وفراموش کردن گذشته واشتباهاتم وکوتاه اومدنام وضعیف بودنم ..هرچی بود وهرچی شد دست من نبود از این ب بعدش که دست خودمه !!...دوست مجازی اره با خودتم ب خودت بیا مگه چند روز زنده ایم؟چندبار قراره متولد بشیم ؟رها کن غم وغصه رو برای شادیات وخودت ارزش قائل باش توارزشت ولیاقتت اینی نیست که هستی تغییر کن !!!گاهی زود دیر میشود !!!

ولی حیفه کاربریته خوددانی

@نی_نی_یار_پنج    

خسته ام از اینکه هر روز جلوی آینه اتاقم نقش قوی ترین دختر دنیا را بازی میکنم ولی شب ها همه قوی بودنم را کنار بگذارم و یکباره همه قوی بودنم از چشم هایم بیرون بریزد و تا صبح ضعیف ترین آدم جهان باشم ...🌚🖤🫂

@نی_نی_یار_پنج    

منو دو دقیقه ای لغو کرد 

فک کنم نی نی یار داره استراحت می‌کنه مزاحمش نشیم خودش بعد رسیدگی می‌کنه 

بدرود کاربر عزیز 💖😁😅

لغو کاربری شدنت مبارک 

منو دو دقیقه ای لغو کرد  فک کنم نی نی یار داره استراحت می‌کنه مزاحمش نشیم خودش بعد رسیدگی می‌ک ...

نه بابا 6 نفر قبل از ایشون درخواست لغو داده بودن

برای حذف تاپیک به من پیام ندید 🤨😞😩 برای حذف تاپیک به نی نی یار 1 پیام بدین 👍من کاربر فعال نمی کنم فقط قطع میکنم😌
نه بابا 6 نفر قبل از ایشون درخواست لغو داده بودن

😁💖شما چقدر صمیمی و مهربون هستید ❤️🍒

ممنون بابت زحماتتون 

2706