2726

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

همین الان یک تاپیک ممنوعه بزن بترکی

عضو گروه بنفش 💜 چاهست و راه و دیده ی بینا و آفتابتا آدمی ببیندپیش پای خویش را چندین چراغ دارد و بیراهه میرود باید بیفتد و ببیند سزای خویش را 💁🏻‍♀️🖼️🕊️
2728

اون تیپیکت قفل شد اینو بگم عزیزم من جای شما بودم هم ناراحت میشدم من این نی نی سایتا رو نمیفهممطرف ی اس ام اس از همکار زنش براش اومده ک طرفو ب اسم صدا زده میگه خیانت وطلاق حالا هی ب شما میگن چ چیپی ونمیدونم بی کلاسیو اینا همشون حرف مفت میزنن.اون زن خیلی بی حیاس اول هر وقت خوابید وانداخت بیرو با سوخی وطعنه بگو راحتی شما وبگو واقعا ک واز جات پاشو همین .اگر اونا پیگیر شدن شروع کن اون حرفایی ک تو دلته رو ب روش بیار .از شوهرتم نمیخاد جدا بشی برا این چیزای پیش پا افتاده بشین دوتا بچتو بزرگ کن ولی خودتم خار نشون نده جوری رفتار کن ک هر ون فک کنه ترکش میکنی..ودآخر ببخشید اینو میگم همسترتم خوشش میاد دید بزنه وگرنه حیا داشت پامیشد میرفت بیرون .بعدم بدرک ک لو رفته بزار همون زنک اینجا ببینه .چجوری فهمیدی

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊
میشه بهم بگی قضیه چی بوده خیلی کنجکاو شدم

هیچی جاریش جلو شوهرش م مه میندازه بیرون وبچه شیر میده .خیلی بی حیاس .

همه ما در تاریکی یکسان عمل میکنیم .لطفا کسیو قضاوت نکنین .باشکم سیر نمیشه آدمیکه ک دست ب دزدی زده رو قضاوت کرد .همه ما در تنگنا وسختی ها قرا بگیریم یک جور عمل میکنیم لطفا خودتون رو پیغمبر زاده فرض نکنین 😊