2733
2734

پنج ساله عروسی کردیم تو این پنج سال چندبار شده گفتم مدل ریشتو عوض کن دلم تنوع میخواد آقا بیارم گوش نداده حتی تو کرونا وقتی همه جا تعطیل بود گفتم حالا که جایی نمیریم مدل ریشتو اونجوری که کن می‌خوام بزن گوش نکرد بعد این درصورتی که ریش هاش به سه نرسیده درمیاد ها مثلا امروز فلانمدل بزنه سه روزه دیگه می‌تونه به حالت اول برگردونه شایدم کمترولی میگه نه من از تغییر خوشم نمیاد مدل ریش چیز شخصی منم گفتم دیگه غلط میکنی رو لباس یا صورت من یه نظر بدی......

حالم بهم میخوره از بعضی زن ها امثال مادرشوهرم یا.....

که اگه یه خانوم یکم ابروش دراومده باشه بهش میگن شلخته وفلان و شوهر داره زشته جلو شوهر اوخت همین پسر خودشون جوری تربیت نکرده که حاضر سه برای زنش سه روز ریششو فلان جور بزنه اما دختر خودش یا عروسش باید برای شوهرشون فلان کنند و بیسار که نکنه آقا دلش فلان مدل بخواد.......

آه.....

بله من میگم سه تیغ نکن ایشون تقریبا میکنه😂

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره خلی به جایی نرسیدم ،حالا شوهر من سبیل میزاره بدون ریش😑دیگه انقد باهاش بحث کردم خودم خسته شدم

آلبالو قرمز سابق،امروز صبح کاربریمو تعلیق کردن😁الان بعدظهر درخدمتتونم بایه کاربری دیگه،روزگاری هم اگر دیوانه ات بودم گزشت💔😔
2731

عه بازم مقصر مادرشوهره شد که🥴🥴🥴

خوب شد زمان مختار فضای مجازی نبود وگرنه دار ودسته اوباش کوفه هشتگ میزدن: نه به اعدام شمر_نه به اعدام عمر بن سعد_نه به اعدام حرمله🙌(نحوه شهادت شهید آرمان و شهید عجمیان، تا مغز استخوانم را سوزاند😓)
2738

دعوا نکردم تاحالا

ولی بهش گفتم ریشت درمیاد اصلا دوست ندارم بوسم کنی. همونجوری که تو صورت تمیز منو دوست داری منم صورت تمیز و بدون ریشت رو دوست دارم

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

مردها اکثرا دوست ندارن مدل ریششون رو عوض کنن

همسر منم یه بار گفتم پروفسوری بذار، تو آرایشگاه گذاشت بعد تو آیینه نگاه کرد خوشش نیومد گفت همه رو بزن🤣🤣

منم دیگه کارش ندارم

خب دوست نداره دیگه

عه بازم مقصر مادرشوهره شد که🥴🥴🥴

من موهای صورتم زود به زود درمیاد و اوایل  خودمم بلد نبودم بردارم اوایل عروسیمون جلو شوهرم می‌گفت چه پسری شدی وای موی فلان جا دراومده درصورتی که من موهای بدنمم که با ژیلت میزنم هیچ وقت هیچ وقت نمی‌ذارم دربیاید موهای صورتم اوایل چون فقط آرایشگاه به آرایشگاه برمیداشتم درمیومد اوخت خوده خانم موهای دستش اندازه چی درمیاد و برنمیداره  

2706