2726

سلام بچه ها من ی رفیقی داشت که ی داداش بزرگتر داشت و همش تعریف میکرد و می‌گفت باهم رفیقم ولی خیلی غیرتی بعد ی چند باری از جلو دبیرستانمون رد میشد ولی من زیاد بهش دقت نمی کردم تا اینکه ی روز رفتم دنبال دوستم و اتفاقی اونم دیدم و چشم تو چشم شدیم از اونجا یکمی ازش خوشم میومد و دیگه با دوستم رفتیم زیاد بهش فکر نمی‌کردم و چند باری دیدمش تا اینکه ی روز بهم پیام داد و گفت که دوستم داره و میخواد ازم مواظبت کنه و منم گفتم دوستش ندارم ولی گفت عیب ندارم عوضش من دوست دارم و یکمی چت میکردیم اونم همش بهم حرفای عاشقانه میزد و منم نمی‌خواستم عاشق شم های بلاکش میکردم ولی اون بهم زنگ میزد یا باخط دیگه پیام میداد و و منم بعضی وقتا از بلاکی درش میاوردم یکم باهم چت میکردیم ولی از آخرین باری که بلاکش کردم دیگه تحویلم نمیگیره حتی نگاهشو از من برمیداره و دیگه زنگ نمیزنه حتی از بلاکی درش آوردم بهم پیام نمی‌ده و چند نفر روش کراشن یا راجبش حرف میزنن از حسودی میمیرم دلم میخواد گریه کنم و پرسیدم از بقیه از اون آدمای دختر باز نیست اصلا با دختری حرف نمیزنه ولی رفیق باز و عصبی و غیرتیه و خواهرش می‌گفت چند سال پیش از ی دختر تو فامیل خوشش نیومد ولی دختره پا نداد الان نمیدونم دوستش داره یا نه دلم میخواد گریه کنم غرورمم اجازه نمیده بهش پیام بدم اصلا نمیخوام بهش پیام بدم به نظرتون پروفایل استوری عاشقانه بزارم خوبه ؟

عزیزم شما تکلیفت با خودت مشخص نی!

اونم حق داره بی محلی کنه، ینی چی بلاک میکنی دلت تنگ میشه از بلاک در میاری

یبار خیلی منطقی حرف بزن باهاش

نیاز به خوابِ طولانی که به مرگ ختم شه!

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
عزیزم شما تکلیفت با خودت مشخص نی! اونم حق داره بی محلی کنه، ینی چی بلاک میکنی دات تنگ میشه از بلاک ...

میدونی وقتی تحویلم نگرفت فهمیدم دوسش دارم و خب اینکه نمیدونم چیکار کنم و واقعا نظر میخوام 

میدونی وقتی تحویلم نگرفت فهمیدم دوسش دارم و خب اینکه نمیدونم چیکار کنم و واقعا نظر میخوام 

الآن که مطمئنی دوسش داری پی ام بده 

اگه رفتی دیگه تو کوچه ما نیا!....                              چون می‌دونی کینه ایم تو ام می‌خواستم دیگه ببین چه دیوی بشم! برای رسیدن به آرزوهام دعا کنید⁦♥️⁩🌹

ببین هرچی دلت میگه انجام بدع

نهایتش اینه میگه ن، ولی فردا پسفردا شرمندع دلت نمیشی

نیاز به خوابِ طولانی که به مرگ ختم شه!
ببین هرچی دلت میگه انجام بدع نهایتش اینه میگه ن، ولی فردا پسفردا شرمندع دلت نمیشی

دوست ندارم مسخره بشم اینکه بهش گفتم دوستش ندارم بعد بیام پیام بدم الان موندم استوری عاشقانه بزارم یا غمگین بعد بهش درخواست فالو دادم اونم قبول کرد

پسرها زرنگن خیلی مخ شون کار میکنه مثل ما دخترها بدبخت نیستن میدونن دور بشن دخترها زودی وا میدن 

عزیزم اول منطقی فک کن عشق و عاشقی رو بزار کنار ببین به دردت میخوره یا نه بعد به عاشقی فک کن قشنگم 

شغلش چیه ؟چی داره ؟ خونوادش به درد میخوره یا نه ؟ اصلا ملاکهای تو رو برا ازدواج داره یا نه و خیلی چیزهایه دیگه 

زوووووووودی عاشق نشو عقلتو به کار بنداز و با منطقت تصمیم بگیر نه با دلت وگرنه به قول خود خدا جون 

حب الشی یعمی و یعصم 

دوست داشتن زیادی آدمو کورو کر میکنه 

2706