2726
عنوان

شما با گذشت کردن حالتون بهتر میشه یا تلافی کردن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 612 بازدید | 66 پست

با گذشت آروم نمیشم، خیلی زیاد اهل انتقامم😒

من یه پدر مادر دل صاف اینه و پر از مهر و محبت برعکس.

دشمنمون میاد خونه جلوش خم و راست میشن

برعکس خودم تا حال طرفو حسابی سرجاش نیارم و بهش بی احترامی نکنم اروم نمیگیگیرم😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من قبلا آدمی بودم که اگه یکی در حقم بدی میکرد ،خدا چند وقت بعدش یه موقعیت واسه تلافی جور میکرد ولی من تلافی نمیکردم و میگذشتم ...

بعدش دیدم وقتی گذشت میکنم ،اون اشخاص اصلا لیاقت گذشت منو نداشتن و خودم غصه میخوردم که من گذشت کردم ولی قدر نمیدونن.

و تصمیم گرفتم از اون به بعد ،تلافی کنم و خودمو زجر ندم!

الانم اینکارو کردم و واقعا حال داده بهم!🤣

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
2728
یعنی با یه بار تلافی هم حالت بهتر نمیشه؟

متاسفانه نه

امضام خونده بشه🤌وقتی از یک فروشگاه بزرگ خرید می‌کنید، کمک می‌کنید یک نفر هفتمین ویلای خود را بسازد و دهمین ماشینش را بخرد؛ اما وقتی از بقالی محل یا یک مغازه ساده خرید کنید آن فرد می‌تواند برای فرزندش آن وسیله‌ای که نیاز دارد را بخرد ... حداقل چند قلم از خرید هاتون را مخصوص بقالی و مغازه های کوچک بذارید و همه مایحتاج خود را از فروشگاه های بزرگ نخرید و به اندازه خود کمی جلوی این سیستم سرمایه دار پرور تبعیض آمیز را بگیرید.                   و من یتوکل علی الله فهو حسبه✨
با گذشت آروم نمیشم، خیلی زیاد اهل انتقامم😒 من یه پدر مادر دل صاف اینه و پر از مهر و محبت برعکس. د ...

میتونم بپرسم چه حسی بهت دست میده؟ سبکی یا لذت؟

✔ به نام کاربریم توجه کنید لطفا ✔
میتونم بپرسم چه حسی بهت دست میده؟ سبکی یا لذت؟

راحت میشم، دیگه برام خلاص میشه.

اون بدی ک بهم کرد که بابتش انقد گریه کردمو غصه خورد که جرا هیچی نگفتم بهش فقط سکوت کردم.

ولی تلافی کنم دیگه کلا از ذهنمم میپره، خلاص میشم راحت.

ولی شما سعی کن گذشت کنی، خدا جور دیگه واست میچینه، من اشتباه میکنم

[QUOTE=260929130]راحت میشم، دیگه برام خلاص میشه. اون بدی ک بهم کرد که بابتش انقد گریه کردمو غصه خورد که جرا هیچی نگف 

ممنون از توصیه شما

@درجستجوی،حقیقت

شده واسه دشمنتون دعای خیر کنید ...

هممون یکبار هم که شده دلمون از دست یکی شکست اونم بدجور ...

حالا هرکسی فرق میکنه شرایطتش ولی نهایت دل ادم شکست و حتی ممکنه اشک ادمم دراورده باشه ....

شده خوبی کرده باشی و اون با بدی جواب بده ...

حالا تصورش کن ... همون ادم رو تصور کن ...

ببین میتونی یه دعای خیر براش کنی ؟

دعا کنی دلت همیشه خوش و اروم باشه ؟

سخته نه؟؟؟ ولی نهایت رشد و رها شدن توعه ...

اگه روزی تونستی واسه دشمنت هم دعای خیر کنی اون وقت تو دیگه اون ادم سابق نیستی ...

درد داره ولی ارامشی بهت میده که باورش هم نمیتونی بکنی ..

یه بار امتحان کن ...

همین الان دشمن و نا رفیقت رو تصور کن و براش دعای کن که خدا نجاتش بده هم حال خودش خوب بشه هم کمتر تو یا دیگران رو اذیت کنه تت دل بقیه هم شاد و اروم بشه ....

حال خوبی میده امتحام کن ....❤️

البته که همون ادمی که دلتو شکسته باعث رشد تو میشه و کلی درس داره برات🌱

کاربری قبلی من که در جستجوی عشق بود چند تا تاپیک داشتم ... این متن یکی از تاپیکهام بود که توی سیو مسیج هام ذخیزه کردن بودم .‌‌... هرچی تو سرچ نی نی سایت میزنم تاپیکش بالا نمیاد ... نمیدونم چرا ؟ چند تا تاپیک دیگه هم داشتم نمیدونم چشون شده ...

ولی خب خلاصه اینکه وقتی این تاپیک رو زدم یکی اومد و گفت خیلی سخت بود ولی انجامش دادم و اومده بود ازم تشکر کنه به خاطر این اتفاق و حال خوبی که داشت ....

اسی شما ب خدای خودت مراجعه کن ببین خداوند با چی راضی میشه ،این مسائل چیزی نیس ک نظر انسان ها رو بخوا ...

شما ناراحت نشو. نظر شما محترمه و من سرزنشت نمیکنم‌. امروز یه پرونده طلاق داشتیم که شروعش با تلافی گری و اینجور مسائل بود. اومدم نظر کاربرارو بپرسم ببینم در مواقعی که از کسی بدی میبینن عکس العملشون چیه.

2706