2733
2734
عنوان

چ مصیبتی گیرکردم ب مولا

332 بازدید | 27 پست

مدرس دخترم گیرداده بایدموهای بچه ها روکوتاه کنید دخترم موهاش خیلی بلندوپرهست برای شپش گفته همه بایدمردانه بزنن موهاشون رودخترم وشوهرم هردوموی کوتاه دوست ندارن شوهر م میگه غلط کردن نمیخواددخترم گریه میکنه نمیزاراکناهم کی ب من گیرمیدن هرچی میگم شوهرم اجازه نمیده نمیفهمن🥺چکارکنم خو

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مگه شپش گرفته؟؟

ن شپش نداره خدای نکرده تومدرس وکلاسشون دارن گفته همه مدرسه بایدکوتاه کنن😐

یه ضرب المثل انگلیسی هست که میگه :                                   اشتباه یه پزشک زیر خاک دفن میشه،،،،،                                    اشتباه یه مهندس روی خاک سقوط میکنه،،،،،،،                           اما اشتباه یه معلم روی خاک راه می رودوجهانی را به نابودی میکشد،،،،،،،،                                                                         بَرایِ حألِ دِلَمْ کَمْی غَزَلْ لٌطفاََ»ᥬ🥰᭄ 🌷🌷🌺🌹خدایا توکی رو داری که اینقدرآرومی❤❤🥺

خب اگه خدایی نکرده شپش بگیره چی؟

پروفایلم عکس خودمه برش ندارین لطفا❤ استارتری که تاپیک میزنی غیب میشی حتی یه لایک نمیکنی بفهمیم خوندی کامنتو یا نه خیییلی بی شخصیتی 😒وقتی تاپیک میزنی کامل تعریف کن  مارو حواله نده به تاپیکای قبلی

مدرسه ی دختر غلط اضافه کرده بخدا دست بزنی به موها بچه نمی بخشمت برو اموزش پرورش نامه بگیر چیکار موهای بچه دارن اخه 

به سراغ من اگر میایی نرم و اهسته بیایی مبادا که ترک بردارد چینی نازک تنهایی من/ازمیان دو واژه انسان و انسانیت اولی در میان کوچه ها  و دومی در لابلای کتاب ها سرگردان است / چقدر شد؟ پول قهوه تلخی به اسم زندگی رو می گم طبقه بالا حساب کنم؟
2706