2733
2734

سلام عزیزان چندوقتیه خواستم این تاپیک رو بزنم و نمیشد ..من از دوران نوجوانی تنبلی تخمدان داشتم و تپل بود سوم دبیرستان رژیم گرفتم زیر نظر دکتر و ۱۲کیلو کم کردم اما سال کنکور حتی از وزن اولیه خودمم چاقتر شدم و بعد دانشگاه متوجه کم کاری تیروییدم شدم ..خلاصه که تودوران دانشگاهم مقداری کم کردم اما هیچ موقع رژیم و ورزشای سخت باب میلم نبود..ازدواج کردم و بخاطر تنبلی تخمدانم و نگرانیم گفتم زود باردار بشم اما تا ۶ ماه اقدام نشد که نشد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خلاصه رفتم دکتر و گفت که باید وزن کم کنی ...رفتم و یه رژیم ۴۰ روزه گرفتم ولی فقط ۱.۵ کیلو کم کردم اینشد که باز رفتم دکتر و ایندفعه امپول اچ سی جی و اچ ام جی بهم دادولتروزول ولی بازم نشد و من نگرانتر شدم 

2738

یه روز داشتم تو تلگرام ول میگشتم که تبلیغ یه گروهی رو دیدم رفتم تو گروه دیدم نوشته لاغری با ذهن اولش باور نکردم تا دوسه ماه ولی گفتم بزار منم از یک مهر شروع کنم اینهمه روش رفتم بزار اینم امتحان کنم ..خلاصه که شروع کردم باهاشون با شک و تردید و اصلا دیگه به فکر بارداریم نبودم گفتم بزار وزن کم کنم بعد...از یک مهر تا وسطای ابان من ۳.۵ کیلو کم کردم...همهههه چیز خوردم تو مهررفتم مسافرت رستوران رفتم هرروز چیپس پفک همه چییی

خانوما من کیست ریز دارم الان 3ماهه پریود نشدم یعنی هروقت آمپول یا قرص بخورم پریود میشم الان حاملم رفتم دکتر گفت کیست شمام از نوع خوبشه که نابارور نیست الان خیلی استرس دارم به نظرتون چند درصد احتمال سقط هست دارم از استرس میمیرم قراره چهارشنبه برم سونو بنام 950بود دکتر گفت هفته بعد برو 

یا همه...یا هیچ!                                            راضی به بودن های نصفه و نیمه ی هیچکس در زندگیتان نباشید،                                             حتی با بهانه ای به نام عشق

چند بار کیک خامه خوردم انواع فست فود همهههه چی هرچی که فکرشو بکنید من خوردم تنها ورزشمم پیاده روی بود به توصیه گروه ولی اصلا اجبار نبود..خلاصه که حدود ۴کیلو‌کم کردم تا گذشت و رسید به اخر ابان و من پریود نشدم ..اول لکه بینی داشتم و فکرشم نمیکردم تا ااینکه بیبی زدم مثبت شد ازمایشمم مثبت شد

2706